Reality šou Farma sa ledva vrátila na televízne obrazovky, no o pikantné scény či nevraživosť medzi súťažiacimi nie je núdza hneď od začiatku vysielania. Kým v úvodných častiach bol na pretrase najmä konflikt medzi chudobnými a bohatými, v týchto dňoch sa farmári zaoberajú celkom inými záležitosťami.

Stačilo len zopár dúškov alkoholu na to, aby si boli potužení farmári o čosi sympatickejší a navzájom sa vrhli do svojho náručia. 33-ročná Michaela sa nezdráhala odviazať už po pár dňoch a do tajov intímnej rozkoše zasvätila 20-ročného panica Dominika. Po trápnom ráne, kedy si museli farmári opäť pozrieť s triezvou hlavou do očí, si však čerstvý muž zo situácie veľkú hlavu nerobil, ba naopak!

O mladej mamičke, ktorá prišla do relácie bojovať o výhru pre svoje deti, sa vyjadril viac než lichotivo. “Túto noc by som si kľudne zopakoval,“ vyjadril sa potmehúdsky mladík, ktorý možno v budúcnosti Michaele postaví jej vysnívaný rodinný dom vlastnými rukami.

So svojimi názormi na uplynulú noc sa s Dominikom podelili i jeho spolubujovníci, ktorí nešetrili slovami chvály a povzbudenia. „Vidíš, čo ti dala farma, Domčo? To ti nikto nezoberie! Síce bude o tom vedieť celé Slovensko, ale aspoň prvýkrát v histórii sa to stalo. To o ten stĺp? Veď to tam aj tak vyzerá, to si ju musel riadne nadrapovať,” rypol si farmár Milan, ktorý prišiel do reality šou taktiež ako panic.

Juraj sa, naopak, o Dominikovom dobrodružstve vyjadril o čosi jemnejšie a styk s Michaelou mu dokonca praje: „Dominik mi hovoril, že to je jeho prvý takýto zážitok a ja mu to prajem.“ Nuž, to, ako sa bude romanca bývalého panica a mladej matky vyvíjať naďalej, ukážu až nasledujúce epizódy.

Foto: Facebook l Zdroj: Pluska.sk