Aj keď si spočiatku Farma 10 prešla tvrdou kritikou, u divákov si predsa len našla svoje miesto. Podľa príspevkov na sociálnych sieťach je samozrejmé, že niektoré z celebrít sú už dávno doma, avšak počas natáčania si na statku užívali horúce slnečné lúče pri vode, pričom niektorí odhalili aj svoje telá!

Je tomu len zopár dní, čo Slovensko sužovali mimoriadne vysoké teploty, ktoré nedávali spávať ani tým najväčším milovníkom leta. Reality šou Farma 10 sa natáča v určitom predstihu, a preto nie je ničím výnimočným, že v aktuálnych častiach sa Bohatí i Chudobní vyhrievajú pod žiarivým slnkom. Po pracovnom kolotoči sa tentokrát rozhodli osviežiť v priľahlom jazierku, kde to však chlapi vzali pekne zostra.

Medzi prvými sa vo vode čľapotali Martin Šmahel a Michal Gajdošech, ktorí farmárom ukázali svoje napumpované postavičky. Následne sa k nim pripojil Ibi Maiga, Twiinsky či Robo Mikla, ktorý nemá s nahotou očividne ani ten najmenší problém. Kým Daniela a Veronika Nízlové vošli do vody s chichotom v plavkách, Silvia Šuvadová si užívala pohľady na Martina Šmahela s rozpačitými povzbudeniami: “Maťko, môžeš ísť ako vyššie… no takto, podskoč, dokážeš to?” vyzývala ho.

“Je to taká lahôdka pre ženské oko,” nechala sa počuť pred kamerou spiritualistka na adresu športovca. Kým Šmahel ani Galdošech “nič viac” prítomným neukázali, iné to bolo v prípade Roba Miklu. Divoký spevák totiž zo seba strhol boxerky ešte na brehu a pred svojimi súkmeňovcami si zatancoval tak, ako ho pán boh stvoril.

Video s kúpajúcimi sa farmármi si môžete pozrieť >>>TU<<<

Zdroj: Markíza.sk | Foto: Markíza.sk