Na Farme sa už vôbec nedá hovoriť o ostýchavosti či zábranách. Po tom, ako si farmári opäť dopriali dúšky alkoholu, sa statok zmenil na hotové dejisko orgií. Eva skončila vo vírivke so ženatým Vladom, no neostalo len pri bozkoch. Napokon blondínka ukázala pred kamerami aj holé prsia!

12. séria Farmy sa zrejme zapíše do pamäti divákov kvôli niečomu celkom inému ako tvrdej práci na statku. Už od začiatku nie je pred kamerami núdza o pikantné scénky a intímne zábery. K dvojiciam, ktoré sa na Farme rozvášnili, sa najnovšie zaradila aj Eva Lipovská, ktorá po potužení alkoholom skončila vo vírivke so ženatým Vladom.

Okrem toho, že dvojka sa oddávala vášnivým bozkom, sa odhalilo, že na svoje si prišli aj Vladove nezbedné ruky. Tie totiž skončili na prsiach 41-ročnej ženy, ktorej vnady zakrýval len vrchný diel plaviek. Nedalo sa prehliadnuť, že dotyky a intímnosti si obidvaja nadmieru užívajú.

Aby toho nebolo málo, blondínka, ktorá sa na statku voči mužom až donedávna priveľmi neprejavovala, napokon ukáže dekolt aj v plnej nahote. Sediac na posteli si totiž prezlieka tričko a nedbá, že sa na záber pozerá celé Slovensko. Ešte tvrdší návrat do reality ale bude mať zrejme ženáč, ktorého doma čaká manželka.

Zábery na odviazanú Evu môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza │ Foto: Televízia Markíza, Instagram/farma.markiza