Reality šou Farma 11 predstavila v auguste šestnásť Slovákov, ktorí sa pred televíznymi kamerami uchádzali o výhru vo výške 75 000 €. Po pár týždňoch však prišli na statok ďalší štyria súťažiaci, medzi inými aj krásna blondínka Deya.

34-ročná Košičanka, ktorá momentálne žije v Námestove, patrila síce k najtichším účastníkom reality šou, avšak po vypadnutí sa fanúšikom predstavila v celkom inom svetle. Na sociálnej sieti Instagram sa im prihovára so železnou pravidelnosťou, pričom tabu pre ňu neboli ani šteklivé zábery či pohľad do súkromia.

Sympatická kaderníčka je síce prirodzene krásna žena, ale predsa len sa rozhodla podstúpiť zákrok, ktorý nie je cudzí ani ostatným farmárkam. Pred pár dňami si nechala do pier vpichnúť kyselinu hyalurónovú a tá zmenila jej tvár na nepoznanie. Deya priznala, že zákrok jej okrem opuchu spôsobil aj bolesť, no taktiež si uvedomovala, ako s kačacím lookom pôsobí na fanúšikov. Opakovane ich ubezpečovala, že reakcia po zákroku je len dočasná a jej pery budú po pár dňoch skutočne krásne. Nechali by ste sa nahovoriť na ich úpravu aj vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/crazydeya, YouTube, markiza