Predčasné parlamentné voľby 2023 aj tentokrát priniesli niekoľko prekvapení. Politická situácia v krajine bola natoľko napätá, že nebolo možné odhadnúť, ktoré politické strany sa s istotou dostanú do parlamentu. O to viac Borisa Kollára zarmútilo, keď jeho strana absolútne prepadla. Sú však aj ľudia, ktorí sa z tohto výsledku tešili.

Politická strana Sme rodina sa v prieskumoch pohybovala na hranici zvoliteľnosti, no v posledných týždňoch sa tešila z predbežného výsledku 6 %. Prišla však tvrdá rana, keď sa hnutie Borisa Kollára nielen nedostala do parlamentu, no skončila s podielom 2,21%, v dôsledku čoho nedostane ani dotáciu od štátu.

Z výsledkov predčasných parlamentných volieb bola nadšená bývalá partnerka politika Barbora Richterová. Na sociálnej sieti ironicky poznamenala, že stranu Sme rodina zrejme volil iba Kollárov hárem. Taktiež zdôraznila, že zrejme nepomohla ani verejná podpora od Silvie Kucherenko.

Dvojnásobná mamička je presvedčená, že známy multiotecko bol v politike celosvetovou hanbou. ,,Borisko si môže konečne spakovať svoju posteľ, fotku v rámiku s pápežom, celý svoj hárem na čele s mafiánskym matracom a odísť do zabudnutia,“ nadšene napísala Barbora, ktorá napokon poslala odkaz aj samotného Kollárovi. ,,Možno sa stačilo chovať normálne. Ja som ti to hovorila. Pamätáš sa?“ spýtala sa, no vie, že odpovedi sa nedočká.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Barbora Richterova  |  Foto: FB/Barbora Richterova, Sme rodina