Robert Fico si už s Petrom Pellegrinim skočil do úsmevu viackrát. Po čerstvých udalostiach, ktoré sa týkajú razie vo firme člena Hlasu Petra Žigu, si však predseda Smeru rýpol do expremiéra veľmi otvorene a pred kamerami upozornil na to, aké sú vzťahy v strane.

V stredu vykonala NAKA raziu vo firme Taper, v ktorej pôsobí aj poslanec mimoparlamentnej strany Hlas, Peter Žiga. Po tejto akcií sa rozprúdila debata, čo by mohlo nastať v prípade závažných zistení. Richard Raši zo strany Hlas sa na poslednej tlačovej besede postavil jednoznačne na stranu svojho kolegu so slovami, že Žiga nesedí vo vedení ani manažmente tejto firmy.

Dodal tiež, že exminister Smeru má jeho dôveru, pričom verí v zákonnosť postupu polície a súdov. Robert Fico bol však v tejto téme oveľa ostrejší, a hoci ide o jeho bývalého ministra hospodárstva, poslal Pellegrinimu štipľavý odkaz, pričom priamo pred kamerami odhalil, aké vzťahy majú fungovať v strane Hlas.

Absolútne najvplyvnejším človekom v novej strane Hlas-SD je Peter Žiga, bez neho sa Peter Pellegrini nevie pohnúť. Takže ak niečo máte, obráťte sa na pána Pellegriniho. Pellegrini je Žigov človek, Žiga nie je Pellegriniho človek,” uviedol pobavene s veľavravným pohľadom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TA3 │ Foto: YT/SMER – Sociálna Demokracia, SME