40-ročný bývalý slovenský futbalový útočník Filip Šebo aktuálne už nie je tak často na očiach verejnosti. Pred pár dňami ale niekdajší hráč Petržalky, Slovana, no trebárs aj škótskeho veľkoklubu Glasgow Rangers alebo francúzkseho Valenciennes dostal priestor a pomerne tvrdo zhodnotil Niké ligu.

Bývalý slovenský futbalový reprezentant sa nedávno vyjadril, ako v súčasnosti vidí najvyššiu slovenskú futbalovú súťaž. Priznal, že ju už príliš nesleduje: „Môj jediný kontakt s ligou v podstate zostal vďaka Vladovi Weissovi. Je môj najlepší kamarát a sme v dennom kontakte. Občas sa idem na neho pozrieť, najmä ak sa hrá nejaký európsky zápas. Alebo sa s ním vyberiem na štadión, keď práve nehrá.“

„Poviem na rovinu, že okrem rodiny Weissovcov ma v slovenskom futbale nič iné nezaujíma. Sledujem, či je Vlado zdravý, či sa jemu a jeho otcovi v pozícii trénera darí. Nevidím dôvod chodiť sa pozerať na niekoho, koho nepoznám, neláka ma atmosféra, lebo tam nijaká nie je,“ povedal Filip Šebo.

Dodal, že Slovan v súčasnej Niké lige nemá žiadnu konkurenciu, ba čo viac, podľa čerstvého Štyridsiatnika liga neurobila oproti časom, keď behal po trávnikoch on, ani krok vpred. „Keby sa nepostavili a nezrekonštruovali nejaké štadióny, čo už bola nevyhnutná podmienka, mohli by sme ju pomaly aj zrušiť,“ dodal Šebo.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Radka Mesíčková (@radkamesickova)

Zdroj: Šport.aktuality.sk | Foto: IG/TV Markíza