Ako sme vás informovali, herečka Nela Pocisková v pondelok večer porodila syna. Pri pôrode bol aj jej partner, herec a operný spevák Filip Tůma. Aké pocity to na ňom zanechalo a prečo vybrali také nezvyčajné meno?

[sociallocker]Filip neskrýval nadšenie z príchodu svojho prvého potomka na svet. “Tak je to najkrajší pocit na svete asi…alebo jeden z najkrajších, čo som v živote zažil,” povedal pre tvnoviny.sk. Prezradil, že je všetko v poriadku, Nelka aj syn sú zdraví. Nešetril chválou na svoju partnerku. “Nelka bola úžasná a statočná. Klobúk dolu pred ňou,” dodal pre tvnoviny.sk herec.

Filip bol dokonca aj pri pôrode. Tvrdil, že chlap si vtedy uvedomí, čo všetko žena dokáže a skloňoval aj slovo obdiv. Nechýbali vraj ani slzy šťastia. Tůma sa vyjadril aj k menu, aké synovi vybrali. Mnoho ľuďom sa zdalo byť meno Hektor príliš nezvyčajné, ale obom rodičom sa páčilo a to je dôležité. “Možno na naše zemepisné šírky sa to zdá trošku zvláštne, ale vo svete je to úplne bežné meno,” vysvetlil hrdý otecko.

Hektor je meno z gréckeho pôvodu a bol najstarším synom trójskeho kráľa a veliteľom vojsk. To, kedy bude oslavovať jeho syn meniny však z pamäti nevedel…”tuším v auguste,” zdalo sa mu. Je však isté, že narodeniny bude oslavovať 6.6.

Nelu podporil pri pôrode aj jej partner

Zdroj: tvnoviny.sk | Foto: Facebook[/sociallocker]