Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej strate. 67-ročná hviezda mala pritom odísť na druhý svet priamo počas natáčania novej snímky Nebezpečné vody. Strata je pre rodinu a fanúšikov o to bolestivejšia, že herec netrpel žiadnymi zdravotnými problémami. 

Vo veku 67 rokov navždy odišiel americký herec Ray Liotta. Známa hviezda podľa informácií HollywoodReporter poslednýkrát vydýchla v stredu počas spánku v hotelovej izbe v Dominkánskej republike. Práve tu Liotta natáčal novú filmovú snímku Nebezpečné vody.

Príčina jeho náhleho skonu je nateraz zahalená rúškom tajomstva, keďže herec nemal trpieť žiadnymi zdravotnými problémami. Bližšie správy teda jeho blízki dostanú až po vykonaní nariadenej pitvy. Nateraz je však predbežne vylúčené podozrenie na trestný čin.

Herec počas svojej kariéry zahviezdil vo filmoch ako Mafiáni, Hannibal, Identita či Hubbieho Halloween. Liotta hral prevažne záporné postavy, no prezradil, že v súkromí nebol drsný typ muža, a dokonca sa nikdy nepobil. Za sebou zanechal 23-ročnú dcéru Karsen z predošlého manželstva, ako i snúbenicu Jacy Nitollo, s ktorou sa zasnúbil na Vianoce 2020 a mal s ňou štyri nevlastné deti z jej predošlého manželstva. Len nedávno zarmútila filmový svet aj smrť 37-herečky, ktorá podľahla rakovine.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: hollywoodreporter.com │ Foto: FB/Ray Liotta