Každá nevesta sa snaží nájsť svoje vysnívané svadobné šaty, v ktorých by sa cítila ako princezná, a zároveň by očarila budúceho manžela. Moderná doba prináša čoraz viac možností, ako vyzerať dokonale. O to viac je šokujúcejšie, po čom siahla táto nevesta.

V dnešnej dobe majú nevesty poriadne ťažkú úlohu, keďže sú na trhu desiatky druhov svadobný šiat, pričom rozhodnúť sa pre “tie pravé” môže byť nesmierne náročné. Dokonca už ani neplatí, že by sa žena mala vydávať v čisto bielej róbe.

To si zrejme uvedomila aj slečna, ktorá si svoju vysnívanú róbu navrhla sama. S výsledkom sa nakoniec pochválila aj na sociálnej sieti, kde chcela poukázať na jedinečnosť jej milovaných šiat. Dočkala sa však brutálne kritiky, pričom na nej ľudia nenechali ani jednu nitku suchú.

Biely čipkovaný top s fialovou vrstvenou sukňou prirovnali k spacáku, zrolovanej plachte či závesu z 80-tych rokov. ,,Jedným slovom príšerné!“ napísala jedna zo žien. ,,Ženích musel pri pohľade plakať, ale od hanby,“ poznamenal posmešne neznámy muž.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: thesun.co.uk  |  Foto: Facebook, Pixabay