Playmate Zuzana Plačková je známa aj svojou záľubou v móde a oblečení. Teraz sa rozhodla viacero zo svojich kúskov posunúť ďalej. 

[sociallocker]Plačková sa rozhodla zbaviť svojho oblečenia či kabeliek. Medzi ponúkaným tovarom by si vybral takmer každý, medzi vecami boli aj tie pre bežné ženy, aj drahšie kúsky. Zuzana si však týmto nechcela zarobiť. Za peniaze, ktoré z predaných vecí získa, vraj pomôže ľuďom, ktorí to potrebujú. Či nakupujúce ženy chceli pomôcť alebo túžili po veciach od Plačkovej je nepodstatné, je však jasné, že o veci bol veľký záujem. Podarilo sa jej predať už takmer všetko.

Túto kabelku Plačková ponúkala za pätnásť eur

Rozhodla som sa pomôcť nejakej rodine tým, že predám nejaké kabelky a hlúposti. Ak máte nápad, kto by potreboval niečo do bytu alebo niečo zaplatiť, píšte spravu prosím,” napísala Zuzana 28. septembra na sociálnej sieti a dodala, že ona si vyberie niekoho, komu pomôže. Prezradila, že nebude posielať financie na niekoho súkromné konto, ale zaplatí alebo kúpi niečo potrebné.

O dva dni sľub splnila a ponúkla na predaj oblečenie a kabelky. Ceny vecí sa pohybovali od pätnásť až do sto eur. “Kedže som sa rozhodla pomáhať, tu je prvá várka vecí na predaj, čím pomôžem nejakej rodine mať sa možno o niečo lepšie. Prišlo mi okolo 1300 správ s prosbou o pomoc a keďže sama pomôcť toľkým nemôžem, budem sa snažiť pomáhať častejšie alebo drobnosťami viacero rodinám naraz,” sľúbila Plačková.

Zdroj/Foto: Facebook[/sociallocker]