Frederika počas natáčania šou Ruža pre nevestu neraz spomenula, že nenosí nohavičky. Dievčatá a aj diváci za tým videli se*uálny podtón, a tak iba nechápavo krútili hlavami. Dôvod je však omnoho šokujúcejší.

,,Frederika používa tie najlacnejšie zbrane. To je jediná jej osobnosť bez nohavičiek, tam ide iba o jedno. Call girl (dievča na zavolanie – pozn. redakcie),” povedala v šou o svojej súperke Julie, ktorej slová sa blondínky veľmi dotkli.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Frederikine najbližšie kamarátky vedeli, prečo nenosí spodný diel bielizne. Ostatné dievčatá a diváci však pravý dôvod vôbec netušili. ,,Mala som priateľa, ktorý ma podvádzal, bol mi neverný. Ja som to vedela, ale potvrdilo sa mi to, keď som išla ku gynekologičke na kontrolu a pri cytológii mi povedala, že mám tam predrakovinový typ HPV vírusu. Našli mi tam chlamýdie, našli mi tam mykózy a strašne veľa zápalov,” šokovala v magazíne Bez ruže roztraseným hlasom a so slzami v očiach Fergie.

Frederika

,,Zápal bol taký veľký a rozsiahly, že strašne veľa krvi tieklo, bolo to neskutočne bolestivé,“ pokračovala Frederika. Ako uviedla, po týchto nepríjemnostiach jej ostali doživotné následky. Tie by sa mohli negatívne prejaviť aj počas pobytu v tropickom prostredí, kde je po celý čas teplo a vlhko.

,,Tam nehrozilo, že by som mohla mať vôbec nohavičky… Mala som vyslovene zakázané nosiť nohavičky. Samozrejme, keď ste na Slovensku, tu je tá klíma úplne iná, ale tam sa to jednoducho nedalo. Nepovedala som to dievčatám, nebudem to vravieť niekomu len tak do vetra, koho to nezaujíma a komu ani neverím, lebo je to naozaj veľmi zraniteľné miesto, veľmi, veľmi zraniteľný moment pre mňa,” uviedla vypadnutá účastníčka Ruže pre nevestu.

Frederika

Doteraz o tom nevedela ani rodina

Zaslzená Fergie priznala, že sa pri takomto rozprávaní cíti veľmi trápne a ponižene, keď musí celému Slovensku vysvetľovať, prečo nenosí nohavičky. V tejto ťažkej chvíli jej bola veľkou oporou Lara, ktorá ju po celý čas držala za ruku. Po tom, čo ju objala, to už Fergie nevydržala a rozplakala sa. Následne sa vyjadrila, že o jej tajomstve doteraz nevedela ani rodina a najbližší priatelia.

Zdroj/Foto: Markiza.sk