Slovenská dramaturgička Gabriela Drobová tvorí pár so svojím partnerom už takmer 12 rokov a svoju lásku chceli konečne spečatiť aj pred oltárom. Osud to však opäť zariadil celkom inak! Už o pár dní mala totiž známa blondína stáť v bielych šatách s pohľadom na budúceho manžela. Svadba sa však nečakane zrušila!

Riaditeľka módnej televízie sa mala vydávať už minulý rok, no jej otec musel podstúpiť operáciu a následnú rekonvalescenciu. Podľa jej slov si nevie predstaviť svoj veľký deň bez otca a jeho zdravie jej bolo prednejšie. Drobová sa napokon s partnerom Karolom Rumanom rozhodli, že zmenia termín.

Dvojica si zvolila magický dátum 20.2.2022, pričom si Gabika užívala posledné prípravy na svadbu a s fanúšikmi sa tešila z mejkapu a účesu, ktorý si zvolila. Iba 5 dní pred slávnostnou veselicou však došlo k zvratu a svadba musela byť zrušená!

Budúci ženích je totiž infikovaný koronavírusom, v dôsledku čoho musí byť v karanténe, pričom nie je známe, aký má priebeh ochorenia. Nový termín dôležitej udalosti má byť 20. apríla tohto roka. Prajeme zaľúbencom, aby sa im už do tretice podarilo postaviť pred oltár a povedať si svoje vytúžené “ÁNO“.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: topky.sk  |  Foto: IG/gabrieladrobova