Šou Česko Slovensko má talent prekypuje výnimočnými ľuďmi, ktorí sa rozhodli prísť ukázať svoje schopnosti pred prísnu porotu i televíznych divákov. Uplynulú sobotu patrilo pódium predovšetkým 23-ročnému raperovi, ktorý vyhlásil, že na slovenskej hudobnej scéne mieni nahradiť rapera Kaliho. A čo na to povedal on sám? 

Je tomu len zopár dní, čo celé Česko i Slovensko spoznalo mladú hudobnú krv Gábora Bokora, ktorý sa predstavil na doskách talentovej súťaže. Práve tu v dokrútke prezradil, že už onedlho mieni na hudobnej scéne nahradiť rapera Kaliho, nakoľko sa budúci otecko chystá do raperského dôchodku.

Pochopenie pre jeho slová mala i porota, ktorá bola z vystúpenia mladého umelca doslova nadšená. Patríš na veľké javisko, vôbec neviem, čo tu robíš, pretože si hotový. Ale som rada, že si prišiel, pretože my tu hotovú vec môžeme ešte pustiť do sveta. Ďakujem, že si tu,” okomentovala Gáborov výstup Marta Jandová.

A čo si o Gáborovom talente myslí samotný raper, ktorému 23-ročná hviezda aktuálneho ročníka šou šliape na päty? “Bokiho poznám. Pár koncertov sme mali spolu. Šikovný chalan a držím mu palce,” napísal Kali na adresu nádejného hudobníka pre magazín SlovakWoman. Tiež nepochybujete, že o tomto chalanovi ešte budete počuť?


Zdroj: SlovakWoman | Foto: YouTube, Instagram/dezertkalimusic