Počas pandémie koronavírusu je nesmierne dôležité, aby si ľudia pomáhali a mysleli na ostatných. Uvedomujú si to aj naše hokejové legendy Marián Hossa a Marián Gáborík. Spoločne sa rozhodli finančne prispieť, a zároveň sa poďakovať zdravotníckemu personálu.

Slovenskí hokejisti pred pár dňami zavítali do nemocnice v Trenčíne a následne navštívili aj päť zariadení sociálnych služieb. ,,…chceme pozdraviť, a taktiež poďakovať všetkým pracovníkom sociálnej pomoci aj v ďalších 18 zariadeniach, kam sme pomoc aspoň poslali,“ napísal Gáborík na sociálnej sieti, pričom zverejnil fotografie z návštevy.

Dary od dvoch známych mužov ocenila aj Trenčianska nemocnica, ktorá sa rozhodla športovcom verejne poďakovať. ,,Veľmi sa tešíme ďalšiemu srdečnému gestu, ktoré prejavili naše hokejové hviezdy, Marián Gáborík a Marián Hossa. Podarovali všetkým našim oddeleniam kávovary, osobné ochranné pomôcky, hygienické pomôcky a ultrasonografický prístroj v hodnote 25-tisíc eur,“ uvádza sa v oficiálnom príspevku zdravotníckeho zariadenia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: FB/Marián Gaborík Fun Page, Fakultná nemocnica Trenčín – Oficiálna stránka