Súčasťou Farmy 14 bola aj 18-ročná účastníčka s talianskymi koreňmi. Veľmi rýchlo ukázala svoju bláznivú, no i flegmatickú povahu. Aj napriek tomu, že patrila k najmladším farmárom, nikdy sa nebála povedať svoj názor. To bolo zo začiatku vysielania jedným z dôvodov, prečo si pohnevala mnohých účinkujúcich.

Giuliana Santi rozhodne patrí do skupiny najvýraznejších postáv vo Farme 14. Mnohí farmári vrátane nej očakávali, že jej účinkovanie v reality šou bude mať krátky priebeh. Opak bol však pravdou, keďže sa dostala až pred brány finále. Študentka sa nikdy netajila tým, že ju zvieratá nezaujímajú. Rovnako ako Minh sa chcela zviditeľniť.

Účasť v reality šou jej veľmi pomohla, vďaka čomu ju na sociálnej sieti Instagram sleduje takmer 90-tisíc fanúšikov. Dokonca sa jej ozýva množstvo mužov, ktorí ju pozývajú na večeru či na drink. ,,Ale budem odpisovať iba tým, ktorí ma zaujmú. Keď je niekto pekný, tak odpíšem,“ otvorene povedala Bratislavčanka pre plusku.sk.

Priaznivcov má dokonca aj medzi markizákmi. Giuliana totiž zaujala herca Dávida Kytku, ktorý v seriáli Pán profesor stvárňuje študenta Ondra. Podľa slov exfarmárky je veľmi zlatý. ,,Stretol Sašku a Tamása v klube a povedal im, že je môj fanúšik, tak sme s ním išli všetci vonku. Bola to sranda. Tak niekedy sa stane, že odpíšem. Ako jemu. Ale neviem, nemám frajera. Ja som náročná,“ priznala známa brunetka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk | Foto: TV Markíza