Giuliana Santi sa zviditeľnila počas štrnástej série reality šou Farma. Podľa dostupných informácií sa natáčanie vidieckej šou blíži ku koncu a na profile mladej študentky pribúdajú prekvapivé zábery z jej života mimo statku. Spoznali by ste ju?

Kontroverzná študentka si počas natáčania náročnej reality šou prešla viacerými kauzami. Napriek podrezanému jazyku a neochoty v dodržiavaní pravidiel sa v hre o 75 000 eur drží dlhšie, než množstvo jej skúsených protivníkov.

Ako sa však zdá, natáčanie napínavej šou sa blíži k absolútnemu záveru, čomu nasvedčujú i pribúdajúce príspevky na sociálnych sieťach zo strany súťažiacich. Medzi nich patrí, samozrejme, i samotná Giuli- tá sa rozhodla zodpovedať niekoľko zvedavých otázok zo strany fanúšikov.

Okrem toho sa s nimi podelila i o pár záberov jej výzoru zo života mimo Farmy, pravdepodobne ešte z čias pred jej nástupom pred kamery. Santi sa predviedla nielen v dlhých blonďavých dredoch, ale ako sa zdá, za sebou má i piercingy na tvári či ryšavé vlasy. Wau, to dievča je ako chameleón!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/Gululumka, voyo.markiza.sk