Speváčka Gizka Oňová (69) dokáže stále prekvapiť! Aj keď patrí k upraveným dámam, najnovšia premena známej svokry doslova vyráža dych. A to nie je jediné, čím všetkých úplne odrovnala…

Gizka Oňová sa teda nezdá. Energická dáma, ktorá ako Svokra pomohla desiatkam bezradných rodín, sa rozhodla skrášliť svoj zovňajšok. Hoci na verejnosti vystupuje vždy upravene a nalíčená, tentokrát sa zverila do rúk odborníčky, ktorá jej na tvári vyčarovala profesionálny make-up.

Martina Glaser spravila z Gizky naozajstnú kočku a markizáčka vyzerala razom o 10 rokov mladšie. Perfektná líčenie, pastelové farby a úsmev spravili zo speváčky celkom iného človeka. To však nie je to jediné, čím mnohých Slovákov doslova odrovnala.

Gizka, ktorá vo svojom veku prekvapuje aj pohybmi mladice, sa totiž rozhodla prijať pozvanie do obľúbenej zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome. Televízna svokra si ako hosť posledného kola pred finále zaspieva legendárnu Diridondu od Heleny Vrtichovej. Už počas skúšky však bolo jasné, že o zábavu bude v podaní sympatickej speváčky v nedeľu večer postarané, video >>> TU <<<.

Gizka všetkých šokovala svojou premenou
Takáto kočka sa z nej stala v rukách šikovnej maskérky
Gizka dokonca vystúpi aj v nedeľnajšom prenose šou Tvoja tvár

Zdroj: TV Markíza | Foto: TV Markíza, Instagram, Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.