Jej meno a nezameniteľný tón hlasu azda poznajú aj tí, ktorí na televíziu a spravodajské relácie zanevreli. Zlatica Puškárová je totižto jednou z najväčších stálic slovenských obrazoviek a zároveň žena dokazujúca, že byť obľúbenou a držať sa na prestížnom fleku sa dá aj bez nejakého “pretŕčania” sa sporo odetá na sociálnych sieťach.

Žiaľ, 46-ročná rodáčka z Trnavy celé týždne nebola zo zdravotných dôvodov spôsobilá uvádzať hlavné spravodajstvo v televízii Markíza.

Jej štvrtkový návrat uvítal aj moderátor športových novín a ďalšia zo stálic Peter Varinský, a to slovami: „Dala si to pekne a chcem ťa takto oficiálne privítať naspäť v tomto štúdiu.”

Zlatica pohotovo zareagovala: „Ďakujem ti veľmi pekne, prežila som tu asi posledných 24 rokov…” Žiaľ, už v piatok zase nenatáčala a otázne je, kedy sa zase vráti na obrazovky. Ako priznala, problémy sa jej evidentne držia aj naďalej.

„Moji milí, ďakujem vám za množstvo krásnych podporných správ, veľmi si vážim vašu priazeň. Chcem byť ale voči verejnosti úprimná. Po respiračných problémoch mi pretrvávajú problémy s pľúcami, rýchlo sa zadýcham a mávam záchvat kašľa. Hoci som sa cítila oveľa lepšie a veľmi som sa tešila do práce, pravdou je, že prostredie štúdia a intenzívna profesionálna práca s hlasom je pre mňa vzhľadom k zdravotnému stavu stále komplikovaná,” napísala na sociálnej sieti v piatok večer.

Dodala, že sa na istý čas zase sťahuje z obrazoviek, nechce sa na nich objaviť skôr než bude skutočne doliečená a plne pripravená na návrat. Zlatici prajeme aj my pekné zdravie a skoré prinavrátenie sa na svoju pozíciu.

Zlatica Puškárová zmizla z obrazoviek: Čo jej vlastne je?

Zdroj: Pluska.sk | Foto: IG/zlaticapuskarova