Hana Gregorová je vdovou po Brzobohatom už štyri roky. Smútok už, zdá sa, úspešne prekonala a začala opäť žiť. A to hneď vo veľkom štýle s mladým zajačikom, ktorý má o dva roky menej ako jej syn.

[sociallocker]Hana Gregorová (63) pred štyrmi rokmi prišla o svojho milovaného manžela Radoslava Brzobohatého (†79) a túto stratu niesla ťažko. Mnohí si mysleli, že do nového vzťahu sa tmavovláska už pravdepodobne nevrhne, no opak je pravdou. Podľa zdroja z jej okolia má Hana už asi trištvrte roka novú známosť a u českých susedov sa posledné dni nepíše o ničom inom ako o ňom.

ondrej koptik
Ondřej Koptík (31) tvorí s Gregorovou pár už niekoľko mesiacov.

Mladík je totiž tesne po tridsiatke a je dokonca o dva roky mladší ako herečkin syn Ondrej (33). Aby toho nebolo málo, Ondřej Koptík (jeho celé meno) je ženatý a má dve deti. Mladý muž sa ale zjavne netají so svojím, už takmer ročným, vzťahom. Už na Valentína totiž zverejnil spoločnú fotografiu na sociálnej sieti a tých odvtedy pribudlo hneď niekoľko. Herečke ich vekový rozdiel neprekáža, práve naopak. Na svoju obranu a na poznámky okolia a médii odpovedá jednoznačne: “Ja k tomu nechcem nič hovoriť, len chcem povedať, že keď má chlap o 40 rokov mladšiu ženu, tak ho všetci obdivujú a je to úžasné. A keď je to naopak, tak je to hrozné a každý sa nad tým pozastavuje. Takže len toľko. Ja si myslím, že ženy v mojom veku mi veľmi dobre rozumejú, o čom hovorím, ” okomentovala Gregorová pre český Top Star nový vzťah.

ondrej koptik hana gregorova

ondrej koptik hana gregorova

Zdroj: expres.cz | Foto: Facebook[/sociallocker]