Hádky Švajdu a Puškárovej pokračujú: Pred Televíznymi novinami bolo v štúdiu poriadne dusno!

Dátum:

Zlatica Švajdová Puškárová (39) a Patrik Švajda (44) sú dlhoročnou stálicou ako na televíznych obrazovkách, tak aj v súkromí. Na verejnosti sa prezentujú ako ideálna rodinka a takmer dokonalý pár. Zdá sa však, že momentálne sa nad dvojicou trochu zmráka.

Už začiatkom júla sa objavili prvé náznaky toho, že dvojica momentálne prechádza krízou. Pri spravodajstve spred Budovy SND si diváci pri televíznych obrazovkách nič nevšimli, keďže dvojica je nadmieru profesionálna. Počas prestávok sa však k sebe mali správať ako dvaja cudzí ľudia a pri nácviku po sebe nevrlo štekali: „Čítaj!“ mala okríknuť manžela Zlatica, na čo jej Patrik rovnakým tónom odsekol: „Ty čítaj!“. Situácia sa opäť zopakovala, no tentokrát si to už mohli všimnúť aj samotní diváci.

Pár sekúnd pred vysielaním Televíznych novín sedeli obidvaja manželia za stolom ako zvyčajne, no o úsmeve a milom slove nemohlo byť ani reči. Zlatica očividne prudko a podráždene gestikulovala s perom, ktoré nakoniec skončilo na Patrikovej strane. Ten len nechápavo pozeral, keďže už jedno pero na svojej polovici stola mal. Keď ich obidve zodvihol v rukách, aby to svojej manželke ukázal, tá ho zjavne ignorovala. Počas čítania hlavných správ sa už venovali práci, no je zrejme len otázkou času, kedy sa podobný incident zopakuje. Dvojica asi neprežíva práve najružovejšie obdobie, no ako túto krízu prekonajú, ukáže až čas.

Zdroj: pluska.sk, YouTube  | Foto: Facebook

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Exminister prišiel s návrhom: Chce vedieť, či je Matovič duševne zdravý!

Nie je to po prvýkrát, čo sa na verejnosti...

ZOMREL slávny skladateľ veľkých hitov: TOTO zahlásil moderátor RTVS!

Len pred pár hodinami zarmútila fanúšikov smutná správa. Do...

ZLÉ správy pre Lipšica: Najvyšší súd rozhodol, že porušil…!

Generálny prokurátor Maroš Žilinka sa minulý rok obul do...

Matovič spôsobil štrajk miest a obcí: Môžu zatvoriť škôlky, školy a..!

Balík pomoci pre rodiny bol pred pár hodinami schválený...