Zlatica Švajdová Puškárová (39) a Patrik Švajda (44) sú dlhoročnou stálicou ako na televíznych obrazovkách, tak aj v súkromí. Na verejnosti sa prezentujú ako ideálna rodinka a takmer dokonalý pár. Zdá sa však, že momentálne sa nad dvojicou trochu zmráka.

Už začiatkom júla sa objavili prvé náznaky toho, že dvojica momentálne prechádza krízou. Pri spravodajstve spred Budovy SND si diváci pri televíznych obrazovkách nič nevšimli, keďže dvojica je nadmieru profesionálna. Počas prestávok sa však k sebe mali správať ako dvaja cudzí ľudia a pri nácviku po sebe nevrlo štekali: “Čítaj!” mala okríknuť manžela Zlatica, na čo jej Patrik rovnakým tónom odsekol: “Ty čítaj!”. Situácia sa opäť zopakovala, no tentokrát si to už mohli všimnúť aj samotní diváci.

[sociallocker]Pár sekúnd pred vysielaním Televíznych novín sedeli obidvaja manželia za stolom ako zvyčajne, no o úsmeve a milom slove nemohlo byť ani reči. Zlatica očividne prudko a podráždene gestikulovala s perom, ktoré nakoniec skončilo na Patrikovej strane. Ten len nechápavo pozeral, keďže už jedno pero na svojej polovici stola mal. Keď ich obidve zodvihol v rukách, aby to svojej manželke ukázal, tá ho zjavne ignorovala. Počas čítania hlavných správ sa už venovali práci, no je zrejme len otázkou času, kedy sa podobný incident zopakuje. Dvojica asi neprežíva práve najružovejšie obdobie, no ako túto krízu prekonajú, ukáže až čas.

Zdroj: pluska.sk, YouTube  | Foto: Facebook[/sociallocker]