Lucie Vondráčková, ktorá je aktívnou tvárou šoubiznisu už od útleho detstva, patrila dlhé roky k miláčikom českého národa. Dabingová, muzikálová i televízna herečka rozbehla i svoju spevácku kariéru ako 15-ročná teenagerka ešte v roku 1995, no ako sa zdá, časom jej najväčšej slávy nadobro odzvonilo.

Lucie Vondráčková, neter speváčky Heleny Vondráčkovej, pochádza z umeleckej rodiny, pričom ona sama pôsobí v domácom šoubiznise už dlhé roky. Po množstve dabingových, televíznych či muzikálových úloh sa rozhodla posunúť latku svojej kariéry opäť o čosi vyššie a ešte pred krachom manželstva natočila v Kanade romantickú komédiu „The Perfect Kiss“.

38-ročná hviezda českých pódii v nej stvárňuje smoliarku Tanyu, ktorá sa vďaka rodičom a rôznym zápletkám dostáva do rôznych nečakaných situácii. Film troma miliónmi českých korún pôvodne dotoval aj Tomáš Plekanec, s ktorým sa momentálne herečka mieni rozvodovo a najmä finančne „vyrovnať“ na súde v Kanade. Práve v dôsledku krachu manželstva a peripetii ohľadom peňazí, sa stala Lucie tŕňom v oku mnohým Čechom, ktorí bývalej hviezde dnes nedokážu prísť na meno.

Film „The Perfect Kiss“ sa iba prednedávnom dostal do kín, pričom ho svojimi názormi ohodnotilo množstvo kritických divákov. Na filmovom portáli ČSFD mal spočiatku priemerných 44 %, avšak, ako sa zistilo, väčšina pozitívnych hodnotení bola falošná. Profily užívateľov, ktorí dali filmu recenziu, mali totiž vzniknúť nielen v ten istý deň, ale dokonca i v totožnú hodinu. Potom, ako predmetné podozrenia preverili majitelia Česko-slovenskej filmovej databázy, pri komédii zostalo množstvo komentárov, ktoré snímku označujú za „odpad“ s celkovým hodnotením 14 %.

A niet sa čo čudovať. Diváci, ktorí komédiu videli, vyčítajú Vondráčkovej priam primitívny dej, extrémne množstvo nervy drásajúcich grimás a negatívnym komentárom sa nevyhla ani Luciina angličtina. „Ja osobne mám Lucku rada. Ale snáď nikdy som nevidela trailer, ktorý by ma od filmu odradil,“ znie jeden z mimoriadne miernych komentárov. Nuž, skúste to sami.

The Perfect Kiss