Diváci sa novej série seriálu Dunaj, k vašim službám nevedeli dočkať. Jeho návrat na obrazovky však sprevádza trpká príchuť. Jedna z hlavných postáv sa už na pľaci objavovať nebude.

Štvrtá séria obľúbeného seriálu Dunaj, k vašim službám bola ukončená tajnou svadbou hlavných hrdinov Petra (Marek Rozkoš) a Kláry (Kristína Svarinská), ktorých srdcia sa po nekonečných prekážkach konečne spojili.

Dunaj

Po tom, čo si dvojica v úzkom kruhu blízkych povedala áno, Peter odišiel bojovať proti Hitlerovi do britského letectva. Pôvodne tam chcel pôsobiť pár mesiacov, no ako rodine oznámil otec Rudolf Kučera (Emil Horváth), viac sa domov nevráti. Jedného z hlavných hrdinov dobového projektu totiž zastrelili.

Šokujúca správa najviac zasiahla mamu Editu (Zdena Studenková), ktorá tomu nemohla uveriť. Legendárna herečka zahrala túto náročnú scénu excelentne, čo ocenili aj plačúci diváci pri obrazovkách. Na sociálnych sieťach tak Zdenke posielajú samé poklony. ,,Zdena je najlepšia. Bravúrna. Nenahraditeľná,” napísala Anna. ,,No to bolo emotívne a super to zahrala, výborný herecký výkon,” pridal sa Roman, pričom podobných reakcií je medzi komentármi spústa.

Zdroj/Foto: TV Markíza, Facebook/Televízia Markíza