Že zaznamená nový pôvodný seriál Oteckovia z produkcie TV Markíza až taký úspech, zrejme nečakali ani samotní tvorcovia, no treba uznať, že tento projekt sa mimoriadne vydaril. A to aj vďaka hlavným mužským predstaviteľom, ktorých sa so cťou zhostili poprední slovenskí herci Vladimír Kobielsky, Filip Tůma a Braňo Deák. 

Ich stvárnenie popletených oteckov, ktorí sa pravidelne stretávajú pri pivku a pizze, aby sa navzájom posťažovali na svoje každodenné starosti nielen so ženami, je totiž natoľko dôveryhodné, že nadšené televízne diváčky pravidelne usadajú pred svoje televízory, aby si pozreli ďalšie pokračovanie tohto výborného seriálu. “Svätú trojicu” nešťastných mužov však bravúrne dopĺňa aj slovenskému divákovi donedávna ešte neznámy divadelník Marek Fašiang, ktorý sa až nápadne podobá na svojho kanadského kolegu, herca Ryana Goslinga.

Uživil by sa aj ako model…

Sympatický Marek podobu s celosvetovo obľúbenou celebritou skutočne nezaprie a nové snímky, ktoré spískal fotograf Jakub Gulyas, to len dosvedčujú. V úlohe modela to totiž novému lámačovi ženských sŕdc neskutočne svedčí, čo dokázal aj na predvádzacom móle počas Bratislavských módnych dní, kde vystúpil spoločne aj so svojimi hereckými kolegami zo seriálu Oteckovia.

Marek na fotkách Jakuba Gulyasa

Marek Fašiang sa podobá na Ryana Goslinga

Marek Fašiang na Bratislavských módnych dňoch v úlohe modela

Foto: Instagram/Jakub Gulyas