Americký herec Steve Burton prežíva neradostné obdobie. Po 23 spoločných rokoch s tehotnou manželkou Sheree ohlásil smutnú správu. Podal žiadosť o rozvod, a zároveň žiada o striedavú starostlivosť o dve deti. Za všetkým je pritom smutný dôvod, ktorý doposiaľ nik netušil.

Steve Burton žil 23 rokov v harmonickom manželstve so svojou láskou. Herec sa so Sheere Gustin zoznámil počas natáčania seriálu General Hospital. V roku 1999 sa zobrali a až doposiaľ vychovávali svoje tri deti, 18-ročnú dcéru Makenu, 16-ročného syna Jacka a 7-ročného syna Brooklyna.

Burtonova manželka sa len nedávno pochválila fanúšikom na sociálnej sieti tehotenským bruškom. Všetci sa tak domnievali, že 47-ročná kráska čaká s hercom ďalšieho potomka a ich rodinka sa čoskoro rozrastie. Podľa TMZ ale prišiel šok a Burton podal žiadosť o rozvod, pričom požaduje aj striedavú starostlivosť o dve neplnoleté deti.

Keď však začal čeliť odsudzujúcim komentárom za opustenie tehotnej partnerky, vyšiel s pravdou von. “Chcel by som niečo objasniť. Sheree a ja žijeme oddelene. Nedávno oznámila, že čaká štvrté dieťa. To dieťa nie je moje,” šokoval. Nevedno, či Sheere udržiava vzťah s otcom svojho dieťaťa, keďže sa k novým informáciám zatiaľ nevyjadruje. Je však už zrejmé, prečo blondínka k záberu s bruškom napísala jasný odkaz: “Život je rozhodne plný prekvapení!” Pred pár týždňami ohlásila po 13-tich rokoch koniec manželstva aj známa česká herečka a moderátorka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: tmz.com │ Foto: YT/People, Unsplash