Herec z Keď budeš moja náhle prišiel o nohu: Prvé FOTO s protézou!

Dátum:

Kedysi bola v našich končinách mexická telenovela Keď budeš moja mimoriadne obľúbená. Príbeh o chudobnej zberačke Palome a bohatom Diegovi chytil za srdce množstvo divákov. Odvtedy však uplynuli dve desiatky rokov a herci si aj v osobnom živote museli prejsť mnohými ťažkými prekážkami. Sympatický herec Juan Pablo Medina nie je výnimkou!

Španielskeho herca s americkými koreňmi Juana Pabla Medinu môžu diváci poznať z legendárnej telenovely Keď budeš moja, kde stvárnil neistého Bernarda, ktorý tajne miloval svojho asistenta. Práve vďaka tejto postave sa jeho kariéra rozbehla raketovou rýchlosťou a natáčal jeden projekt za druhým.

V auguste minulého roka však došlo k nečakanému incidentu, keď počas nakrúcania novej telenovely pocítil nevoľnosť a odpadol. Po okamžitom prevoze do nemocnice musel bojovať o svoj život, keďže príčinou kolapsu bola trombóza. Lekári museli 44-ročnému umelcovi amputovať pravú nohu, aby mu zachránili život.

Juan priznal, že sa mu zrútil svet a nedokázal si predstaviť svoj život tak, ako ho viedol v minulosti. Dokonca bol presvedčený, že aj jeho herecká kariéra skončila. Šesť mesiacov po operácii, kedy sa stránil verejnosti, však kompletne otočil list. Postupne si zvyká na svoju novú protézu, keďže sa znova učí chodiť. Najdôležitejšie je, že sa nevzdal, pokračuje v rekonvalescencii a čoskoro sa plánuje vrátiť aj pred obrazovky. Dokonca sa objavil na titulke mexického magazínu GQ, pričom si uvedomil, že sa nemá za čo hanbiť.

Predtým

Teraz

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/juan_pablomedina  |  Foto: IG/tiempoxmx, FB/Juan Pablo Medina, YT/Francisco González

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...

Slovenská športová legenda KONČÍ: Emotívna rozlúčka plná sĺz!

Slovenský futbal sa v sobotu niesol v znamení lúčenia,...

TRAGÉDIA v Modre: O život prišiel mladý muž († 28)!

K veľkej tragédii došlo v sobotu v popoludňajších hodinách...

Založí si rodinu? Bezdeda priznal smelé plány s 22-ročnou priateľkou!

Nestarnúci spevák Tomáš Bezdeda už roky priznával, že túži...