Sú to dva týždne, čo slávna speváčka Sinead O’Connor oznámila, že prišla o milovaného syna Shanea, ktorý sa rozhodol z tohto sveta odísť dobrovoľne. Rovnakú tragédiu zažíva na vlastnej koži ďalšia matka, ktorá sa svojim potomkom rada chválila na všetkých prestížnych oceneniach.

Americká herečka a režisérka Regina King momentálne prežíva bolestivé chvíle, keďže jej syn Ian Alexander mladší spáchal samovraždu 19. januára, presne v deň svojich 26. narodenín. Dôvod, prečo sa rozhodol siahnuť si na život, nie je známy, no v posledných dňoch mal zverejňovať znepokojivé statusy. ,,Nemyslím si, že Instagram je pre mňa zdravý,“ napísal na sociálnej sieti.

Držiteľka ocenenia Oscar je zdrvená, nakoľko Ian bol jej jediným synom. Bývalý manžel herečky je hudobný producent a mladík sa rozhodol kráčať v otcových šľapajach, pričom bol úspešným DJ-om. ,,Naša rodina je zo straty Iana zničená na tej najhlbšej úrovni,“ vyjadrila sa Regina pre magazín People, a zároveň požiadala fanúšikov a médiá o rešpektovanie súkromia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: people.com  |  Foto: Twitter, Pixabay