Mila Kunis je známa hollywoodska herečka. So svojím partnerom, Ashtonom Kutcherom, vychovávajú dve deti. Mila očividne pochádza z dobrého rodinného zázemia a svojim rodičom tak pripravila veľké prekvapenie!

Mila je pôvodom z Ukrajiny a do bytu v Amerike sa presťahovala s rodinou, keď mala deväť. Jej rodičia tam žijú už dvadsať rokov a nechcú z neho odísť napriek tomu, že by im Mila, spolu s Ashtonom, vedeli zabezpečiť naozajstný luxus.

Vďaka relácii MY HOUZZ sa však rozhodla prichystať rodičom prekvapenie. Spolu s dizajnérkou sa pustili do renovácie ich starého bytu. “Domov je pre mňa naozaj bezpečné miesto, jeho teplo a komfort… Je to miesto, kde sa môžeš blázniť a nikto ťa nebude súdiť.”

Je veľmi vďačná svojim rodičom, za to ako tvrdo pracovali, aby dali jej a jej bratovi všetko, čo potrebovali. Pomocou dizajnérky Breeze sa teda rozhodla svojim rodičom čo najviac spríjemniť byt, v ktorom sa cítia najlepšie. Rodičia zostali z finálneho výsledku milo prekvapení a bolo vidieť aj slzy šťastia.

Ako to celé dopadlo si môžete pozrieť vo videu.

Zdroj: YouTube | Foto, Video: Instagram, YouTube