Každý utorok a štvrtok ju môžete vidieť na obrazovkách TV Markíza ako Lujzu Bočkay v seriáli Dunaj, k vašim službám. To však nie je jediná práca rozkošnej Thalie Král. Malá herečka skryje do vrecka nejedného dospeláka!

Thalia Král má už v desiatich rokoch rozbehnutú skvelú umeleckú kariéru. Nielenže účinkuje v aktuálne najúspešnejšom slovenskom seriáli, ale aj spolupracuje so spevákom Mirom Jarošom, chodí po speváckych vystúpeniach, hrá v divadle, dabuje a venuje sa ešte i modelingu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Thalia (@thaliakral_official)

Roztomilá slečna si v stredu ráno odskočila do Telerána, kde svojím úsmevom a energiou nabila všetkých minimálne na celý deň. Okrem iného dievčatko prezradilo, že v jej aktivitách ju v škole všetci vrátane pani učiteľky podporujú a veľmi jej fandia. ,,Ja si to veľmi vážim, keď prídem napríklad z nejakých súťaží, tak hneď ma vystískajú, objímu, všetko chcú vedieť, takže ja ich veľmi pozdravujem,” uviedla malá herečka.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Thalia (@thaliakral_official)

Aj vy sa určite pýtate, či má vôbec Thalia nejaký voľný čas. ,,Mám voľný čas, samozrejme. A vtedy píšem napríklad scenáre. Rada píšem scenáre,” neprestávala prekvapovať multitalentovaná slečna, z ktorej ostali rozčarovaní i samotní moderátori Lenka Šoóšová a Roman Juraško.

,Ale rada si aj kreslím, čítam, samozrejme, to mi dáva slovnú zásobu. Takže to mi pomáha napríklad v dabingu,” vyjadrila sa Thalia, ktorá hneď z Telerána utekala do dabingu. No povedzte, nie je neuveriteľná? 🙂 Celý rozhovor si môžete pozrieť v priloženom videu.

Zdroj: TV Markíza/Teleráno | Foto: Instagram/thaliakral_officialIFrame