Slávna herečka z obľúbenej telenovely Keď budeš moja na smrť vystrašila svojich fanúšikov. Pred pár dňami totiž takmer zomrela a bol nevyhnutný jej náhly prevoz do nemocnice. 

Hviezda obľúbenej telenovely Keď budeš moja, ktorá si získala srdcia miliónov divákov, poriadne vydesila svojich fanúšikov aj rodinu. Pre pár dňami totiž nechýbalo veľa a Martha Cristiana, ktorá v telenovele stvárnila postavu zákernej Berenice, mohla zomrieť. U herečky totiž došlo k náhlej zástave srdca a musela byť okamžite hospitalizovaná.

Martha, ktorá má 48 rokov, je po pár dňoch na tom už o čosi lepšie a z nemocnice bola prepustená do domácej starostlivosti. Po náročnej operácii sa ale musí ešte nejaký čas zotavovať a dôkazom jej nepríjemného zážitku je aj jazva na hrudi, ktorú fanúšikom ukázala na sociálnej sieti.

Seriálová „mrcha“ Berenice je síce na prahu 50-ky a pred pár dňami prekonala smrť, no musíme uznať, že kráska z Južnej Ameriky vyzerá na svoj vek skvele a zdá sa, akoby pre ňu neplatili zákony času. Rovnako prekvapuje aj jej seriálová kolegyňa Diana, ktorá obľubuje v súkromí celkom inú vizáž, než akou sa musela prezentovať počas natáčania.

Martha Cristina ukázala jazvu po operácii
Seriálová Berenice takmer umrela po zástave srdca
Hoci má pred 50-kou, vyzerá skvele

Zdroj: Instagram | Foto: Tv Doma, Instagram