Slovenská herečka má obrovský dôvod na radosť, keďže sa iba pred pár hodinami stala novopečenou mamičkou. Jej kariéra tak pôjde na istý čas bokom a prioritou sa stane predovšetkým rodina, keďže sa jej život mení doslova od základov.

Herečku Romanu Dang Van môžu diváci poznať zo seriálov Chlapi neplačú, Nový život alebo z filmu Cuky Luky. Exotická kráska však aktuálne pracovné povinnosti vymenila za tie mamičkovské, keďže pred pár hodinami porodila svojmu manželovi Braňovi Polákovi dcérku.

Umelkyňu pôsobiacu v divadle Nová scéna však prekvapil predčasný pôrod. ,,Áno, je to pravda. Dcérka nás takto krásne prekvapila a prišla na svet skôr, ako sa predpokladalo. Volá sa Linh. Všetko prebehlo super, držíme sa,“ uviedla nadšená mamička pre topky.sk.

Pre mnohých Slovákov môže byť meno pre dcérku nezvyčajné, no Romana má korene vo Vietname, odkiaľ pochádza jej otec a každý rok tu s rodinou dovolenkuje celý mesiac. Niet sa tak čo diviť, že si tmavovláska vybrala meno pochádzajúce z tejto krajiny, pričom v preklade znamená duch alebo duša.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: topky.sk  |  Foto: FB/Nový život-oficiálna stránka, IG/romana.dang.van