Herečka Zuzana Marošová sa pred časom postarala o poriadny rozruch, keď sa vlani v lete rozhodla po rokoch strávených po boku medzinárodne hľadaného Mella vrátila späť na Slovensko. V jej spoločnosti sa už momentálne ukazuje nový muž, a to podnikateľ z Prievidze, vďaka ktorému má zrejme dobre platené kšefty.

Marošová sa vrátila späť na Slovensko spoločne so svojimi synmi Ivanom Olegom a Markom Radom, pričom sa plánovala vrátiť k hereckej kariére. Množstvo divákov však jej vystupovanie v relácií Inkognito či Všetko, čo mám rád neprijalo, a dokonca vyjadrili pobúrenie z jej návratu na obrazovky.

Zuzana sa zrejme rozhodla pre plán B, pričom zbalila prievidzského veľkopodnikateľa Richarda Marka (44). Z herečky sa tak razom stala v rodnej Prievidzi trénerka skupinových cvičení, pričom svoje kurzy vedie práve vo fitnescentre, ktoré vlastní jej nový partner. „Bnz forming dnes úspešne za nami. Opäť nové tváre a opäť super energia. Ďakujem,“ nadšene napísala na sociálnej sieti novopečená fitneska.

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Facebook/Zuzana Marosova