Slovenská herečka Zuzana Vačková (49) je i na prahu päťdesiatky stále očarujúca žena, ktorá svojím vzhľadom pokojne zatieni aj mladšie kolegyne. Vďaka svojmu mladistvému výzoru pôsobí na kamerách na svoj vek nezvyčajne dobre. Tentokrát však na sociálnu sieť pridala záber, ktorý odhalil jej vrásky a kruhy pod očami, nemá sa však rozhodne za čo hanbiť.

Zuzana je na verejnosti pravidelne perfektne upravená, pričom sa stala inšpiráciou hlavne pre ženy, ktoré prekročili pomyselnú hranicu štyridsiatky. Herečka totiž ohuruje svojím mladistvým vzhľadom a dobrou kondíciou, no tentokrát sa na sociálnej sieti objavila úplne iná Zuzana, na akú sme bežne zvyknutí. Chcela totiž povzbudiť ženy, aby sa nebáli ukázať svoju prirodzenú krásu.

“Ja k práci potrebujem svoju tvár. Denne sem dávam fotky z divadla, akcií, ale aj zo súkromia. Väčšinou vás zaujmú a svojimi lajkami vyjadrujete náklonnosť fotkám, kde sa o mňa postarali profi vizážisti. A ja sem málokedy dám fotku bez makeupu. Lenže.. to som ja. Naozaj ja. Tak tu ma dnes máte. Takú ozajstnú. … áno, viem, mnohí sa chcú pozerať len na mladosť a krásu. (Viem, ľuďom po 40-ke by mali zakázať sociálne siete, ako mi napísal raz nejaký mladík ?) Ale toto je život. Veľmi si cením, keď mi dievčatá píšete, že som vás niečim inšpirovala, že vás motivujem. Tak sa mi žiada pred vami neskrývať dnes kruhy pod očami ani vrásky. Ako hovorí moja Marika v moje hre, čo skúšame: “Najdôležitejšie je mať sa rád. Mať rád sám seba.”

Vyjadrenie Zuzany Vačkovej

Zdroj: Instagram  |  Foto: Instagram/zuzanavackova