Americká herečka Demi Moore má už 55 rokov, ale to jej nebráni v tom, čo má najradšej – teda mladých zajačikov. Herečka je povestná tým, že má radšej mladších mužov, o čom svedčí aj jej dlhý zoznam priateľov či manželov. Na ktorého mladíka si zgustla tentoraz?

Demi má slabosť pre zajačikov, naposledy tvorila manželský pár so známym hollywoodskym hercom Asthonom Kutcherom, ktorý bol od nej o 16 rokov mladší. Po ich rozvode v roku 2013 sa vystriedala rada mužov v náručí herečky, ktorí boli v podobnom veku ako jej ex manžel, no nevyšlo jej to ani s jedným z nich.

Podľa najnovších správ denníka “RadarOnline” má Demi zálusk na mladého speváka Nicka Jonasa (25), ktorý je známy povesťou, že má rád staršie ženy. Tvoril pár s herečkou Kate Hudson či modelkou Deltou Godrem, ktoré boli od neho o dosť rokov staršie, no klapalo im to.

Podľa blízkeho zdroja, Nick a Demi už pár tvoria, no zatiaľ ich vzťah držia v súkromí. Zatiaľ ani jeden z nich oficiálne nepotvrdil túto novinku!

Zdroj: radaronline.com | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)