Spisovateľ Jozef Heriban len nedávno prešiel bleskovým rozvodom s moderátorkou Alenou Heribanovou a uzavrel tak takmer 40-ročnú kapitolu svojho života. Netrvalo dlho a na verejnosti sa spisovateľ vodí za ručičky s touto známou herečkou.

Jozef Heriban patril s Alenou k prominentným a ukážkovým párom slovenského šoubiznisu, no tomu je teraz koniec. Dvojica išla po takmer 40-ročnom manželstve od seba a 15-minútový súd, na ktorom nebol prítomný ani jeden z manželov, dvojicu definitívne rozdelil. Kým moderátorka sa ale zdržiava skôr vo Viedni, spisovateľ žije naďalej v Bratislave.

Na významnej spoločenskej akcii Krištáľové krídlo za rok 2017 však spisovateľ nemohol chýbať, no mnohých prekvapilo, v koho spoločnosti sa výborne bavil. Fotografi Plusky ho totiž pristihli vysmiateho po boku exmanželky Dušana Cinkotu Vandy Turekovej a dvojica si zjavne mala čo povedať, foto >>> TU <<<. To ale nebolo všetko a fotografom Nového Času sa podarilo dvojicu prichytiť v ešte intímnejšej chvíli. Heriban totiž pri odchode zo spoločenskej akcie viedol Vandu za ruku, foto >>> TU <<<. Dvojica sa podľa slov Heribana zoznámila len pred tromi týždňami, no zdá sa, že majú k sebe poriadne blízko.

Herečka Vanda Tureková má za sebou viac nevydarených vzťahov

Zdroj: pluska.sk, cas.sk | Foto: Facebook