Policajti z Trenčína sa obracajú na verejnosť o pomoc pri pátraní po nezvestnej 20-ročnej Kristíne. Naposledy bola v kontakte so svojou matkou v piatok 2. marca 2018 dopoludnia. Od toho času nemá matka o dcére žiadne informácie. 

Ako informovala hovorkyňa KR PZ v Trenčíne  Elena Antalová, nezvestná Kristína Bagínová (20) z Kameničian (okres Ilava) bola v minulosti opakovane liečená na psychiatrii pre problémy s alkoholom. Jej matka nemá vôbec žiadnu vedomosť, kde by sa mohla nachádzať.

Kristína je asi je asi 163 cm vysoká, plnoštíhlej postavy. Má čierne vlasy po plecia a zelené oči. Naposledy mala na sebe oblečené čierne legíny, zelenú bunda s kapucňou (so vzorom mačky). Obuté mala bledo-ružové čižmy nad členy a so sebou mala šedo- čiernu kabelku.

“Akékoľvek informácie, ktoré by smerovali k vypátraniu hľadanej osoby môžu občania oznámiť na najbližší policajný útvar, alebo na bezplatnú policajnú linku 158 alebo na stálu službu Obvodného oddelenia Trenčín na tel. čísle 096120 3755,” uviedla Antalová.

Zdroj/Foto: KR PZ v Trenčíne, PZ SR