V najvyšších politických kruhoch došlo iba pred pár hodinami k fatálnemu odhaleniu, ktoré šokovalo množstvo znechutených Slovákov. V čase, kedy krajinou rezonuje vražda novinára Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej, sa prevalilo, že predseda parlamentu mal udržiavať kontakt s obvinenou objednávateľkou úkladného zločinu!

Medzinárodná sieť investigatívnych novinárov Organized Crime and Corruption Reporting Project (OCCRP) sprístupnila slovenským médiám komunikáciu medzi lídrom Slovenskej národnej strany (SNS) a predsedom NR SR Andrejom Dankom a obžalovanou Alenou Zsuzsovou. Dvojica spolu mala komunikovať v uplynulých rokoch, pričom si okrem zasielania fotografii a prianí dobrej noci dohadovali i osobné stretnutia.

„Aspoň budete už konečne moja celú noc. Dobre?“ hovorí Danko v rozhovore z polovice októbra 2016. Ikriminovaný materiál bol objavený v telefóne Mariana Kočnera, ktorému ho s najväčšou pravdepodobnosťou zaslala samotná Zsuzsová. Predseda parlamentu pritom opakovane tvrdil, že s obvinenou vedome nekomunikoval.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sme.sk, markiza.sk, YouTube