Mimoriadne nepríjemná udalosť sa stala počas svadobného dňa dánskeho páru, kedy 50-ročný ženích znásilnil svoju 20-ročnú dcéru. Ako obvinený muž opakovane uviedol, netušil, že má styk so svojou dcérou, pričom si mal údajne myslieť, že “obšťastňuje” čerstvú novomanželku!

Táto rodina na svoju svadbu rozhodne nezabudne do konca života. 20-ročná žena sa tešila zo zväzku svojho otca, pričom na oslave to mierne prehnala s alkoholom. Opitá následne zaspala v svadobnom apartmáne, kde ju našiel otec s novomanželkou, pričom sa rozhodli, že dievča len posunú a vyspia sa vedľa neho. Nadránom, keď sa 50-ročný muž prebudil, rozhodol sa užiť si prvú spoločnú noc so svojou ženou. Ako však neskôr vysvitlo, svoje oplzlé chúťky si vybil na tej nesprávnej. Na vlastnej dcére!

Celý prípad sa dostal až pred príslušný súd, kde otec tvrdí, že na nič z toho, čo sa stalo, si nespomína, pričom bol presvedčený, že spí so svojou partnerkou. “Žiadala ho, aby prestal a snažila sa zdvihnúť, on ju však tvrdo prirazil k posteli. Následne ju prinútil k pohlavnému styku a nedbal na jej prosby, aby s tým, čo robí, prestal,” uviedol prokurátor.

Traumatizovaná dcéra chce teraz so svojím otcom prerušiť veškerý kontakt. “Niekoľkokrát som ťa prosila, aby si prestal, ale ty si ma nenechal, kričala som, udrela som ťa, nič ti nezabránilo v tom pokračovať. Nemôžem to prekusnúť a nechať plávať,” povedala otcovi. Ten sa jej niekoľkokrát ospravedlnil a opäť tvrdil, že išlo o omyl a myslel si, že má styk so svojou manželkou. Muž bol aj napriek svojim tvrdeniam odsúdený za znásilnenie a poslaný do väzenia na dva roky.