Slovenský hokejista Tomáš Tatar tvoril dlhé roky pár s bývalou vicemiss z roku 2013 Luciou Slaninkovou. Zdá sa však, že tomuto na prvý pohľad harmonickému vzťahu nadobro odzvonilo. Sympatická blondínka ale zrejme príliš dlho nesmútila, keďže na sociálnej sieti Instagram zdieľa jednu hriešnu fotku za druhou.

Tomáš pôsobil takmer osem rokov v Detroite, kde hral v klube NHL Detroit Red Wings. V posledných mesiacoch však nastali v jeho živote radikálne zmeny, pričom bol poslaný do nevadského klubu Vegas Golden Knights. Po pár mesiacoch bol nakoniec draftovaný do kanadského Montrealu, kde sa stal súčasťou Canadiens.

Je zrejmé, že chaos, ktorý vznikol v hokejovej kariére Tatara, sa podpísal aj na jeho vzťahu. Je totiž všeobecne známe, že partnerky či manželky športovcov sa musia zmierovať s neustálymi zmenami. Podľa informácií portálu pluska.sk už hokejista netvorí pár s krásnou modelkou, ktorá si už dokonca mala za Tomáša nájsť náhradu v podobe “brata” Dominiky Mirgovej, ktorého prezývajú Fred.

Je pravdou, že Slaninková a Fred si v najnovšom klipe speváčky zahrali zamilovaný pár a vyznania lásky si zdieľajú na sociálnej sieti dodnes, avšak! Možno vás sklameme, no Mirgová je jedináčik a svojho údajného brata pozná dlhé roky, keďže boli spolužiaci a stali sa z nich verní kamaráti. Taktiež dvojica Fred & Lucia bola spojená práve pre videoklip Dominiky, pričom sa netaja vzájomnými priateľskými sympatiami. Veď ako podotkol sám Fred: “A nakoniec si uvedomila, že som jej celoživotná láska, ktorú sa pokúsi zlomiť.” Čo tým však myslel vedia len oni sami.

Lucia Slaninková s Fredom

Lucia Slaninková s Tomášom Tatarom

Zdroj: sport24.pluska.sk, Instagram  |  Foto: Instagram