Svet filmu prišiel o ďalšiu známu tvár kinematografie. Po ťažkostiach so srdcom bola do nemocnice prevezená obľúbená herečka, ktorá ale, žiaľ, svoj boj o život napokon prehrala.

Do filmového neba nečakane odišla obľúbená herečka Esther Scott. 66-ročná predstaviteľka postáv z Transformers či Dreamgirls dostala podľa informácií TMZ srdcový infarkt: “Esther utrpela silný infarkt uplynulý utorok v dome v Santa Monica a neskôr bola v bezvedomí prevezená do nemocnice. Bola hospitalizovaná ešte pár dní, no v piatok, bohužiaľ, zomrela,” potvrdil človek z herečkinej rodiny.

Esther Scott skonala obklopená rodinou a milovanými: “Milovala to, čo robila. Často ju na ulici zastavovali ľudia, ktorí ju spoznávali. Dúfam, že si budú pamätať jej meno, prácu a vklad, ktorým prispela do zábavného priemyslu,” dodala jej sestra Shaun.

Herečka si počas svojej kariéry zahrala v 73 filmoch a šou natočených ešte v 80-tych rokoch. Rovnako prepožičala svoj hlas Shodovi zo Star Wars a preslávila sa scénkou v Boyz n the Hood. Získala tiež rolu vo filmoch ako Encino Man, seriáloch Full House, Beverly Hills 902 10, Nash Bridges, Melrose Place, The Kind of Queens a ďalších. Česť jej pamiatke.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tmz.com │ Foto: Twitter