Šou Svadba na prvý pohľad sa teší okrem Slovenska veľkej obľube aj v zahraničí. Výnimkou nie je ani susedná Ukrajina. Práve tu sa v roku 2019 natáčali časti s mladým mužom Petrom, ktorý pôsobil ako úspešný sympaťák. O to šokujúcejšie sú informácie o tom, že svoju snúbenicu brutálne zavraždil.

Slováci si obľúbili zoznamovaciu šou Svadba na prvý pohľad, kde sa pod taktovkou televízie Markíza zoznamujú odborníkmi vybrané páriky. Formát relácie je pritom úspešný aj v zahraničí, odkiaľ pochádza, pričom výnimkou nie je ani susedná Ukrajina. V týchto dňoch však prišiel obrovský šok.

Ako informuje DailyMail, Petr Begun, ktorý sa natáčania zúčastnil v roku 2019, sa mal dopustiť ohavného činu. Mladý muž pôsobí ako právnik a niekdajší vyšetrovateľ vrážd, kým pred kamerami sa zdal byť nekonfliktný a priateľský. V šou síce svoju vyvolenú nenašiel, no následne sa krátko pred vojnou zoznámil a zasnúbil s pohľadnou blondínkou Olhou.

Ľuďom z jeho okolia však začalo byť podozrivé, keď kráska bez slova zmizla, kým Petr vynášal z domu na bicykli rôzne balíky. Po tom, ako muža zadržala polícia, vyšlo na povrch, že sa s Olhou jedného dňa pohádal a následne ju zaškrtil. Aby zahladil stopy svojho činu, ženu rozštvrtil, takže policajti objavili panvu a časť chrbtice v kufri v rybníku, ruky a nohy vo vreci, zatiaľ čo genitálie a srdce uskladnil v mrazničke. Že ide o mladú ženu sa potvrdilo na základe odtlačkov prstov a oblečenia. Petr je aktuálne obvinený z vraždy aj nezákonného skladovania munície, pričom mu hrozí trest za mrežami vo výške 15 rokov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: dailymail.co.uk │ Foto: FB/Петр Бегун, Olha Davydenko