Ako informuje na sociálnej sieti žilinská polícia, v pondelok v poobedných hodinách sa mužom zákona naskytol hrozný pohľad. V Žiline na Kysuckej ulici objavili nehybné telo muža, ktorý mohol mať približne 40 až 45 rokov. Teraz prosia verejnosť o pomoc pri odhalení jeho totožnosti.

Žilinská polícia objavila v pondelok okolo 14. tej hodiny na Kysuckej ulici hrozný nález. V blízkosti podchodu pre chodcov a cyklistov mal ležať bez známok života neznámy muž. Policajná hovorkyňa uviedla, že obeť mala medzi 40 a 45 rokov a zavalitú postavu s výškou 170 cm.

Muž mal na sebe oblečenú čiernu bundu, červenú mikinu, modro-čierny pletený sveter, modré tepláky a čierno-oranžové tenisky značky NEO-TOOLS. Vedľa seba mal ešte položenú šedú pletenú čiapku s nápisom „oldfree“.

Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Žiline prosí verejnosť o pomoc pri identifikácii muža, ktorého rozostretú fotografiu zverejnilo na sociálnej sieti. „Akékoľvek informácie k totožnosti osoby môžete oznámiť na bezplatnom telefónnom čísle 158, na ktoromkoľvek oddelení PZ alebo súkromnou správou na oficiálnej facebookovej stránke PZ,“ vyzývajú. Pri Hlohovci zas prišla o život mladá, len 23-ročná žena.

Muža, po ktorého totožnosti pátra polícia, môžete vidieť >>>TU<<<

Zdroj│ Foto: FB/Polícia SR – Žilinský kraj