Manželský pár z Krasnodaru bol zadržaný a obvinený ruskou políciou z kanibalizmu. „Párik kanibalov“ páchal zverstvo na svojich obetiach už asi 20 rokov a polícia sa o všetkom dozvedela náhodnou.

Manželia Dmitry Baksheev (35) a Natalia Baksheev (42) boli zadržaní a obvinení z mnohonásobných vrážd a kanibalizmu. Polícia sa začala tímto prípadom zaoberať 11. septembra, keď bol na policajnú stanicu odovzdaný mobil nájdený stavebnými robotníkmi. Tí v galérii mobilu našli fotky muža, ktorý mal v ústach už rozkladajúce sa časti ľudských tiel.

Toto je manželský pár, ktorý uz takmer 20 rokov zabíjal a pojedal svoje obeti

Podľa polície mamželia vyčíňali už asi dve desaťročia a sú zodpovední za desiatky zmiznutí a úmrtí. Ak sa všetko potvrdí, zaradia sa medzi najväčších sériových vrahov v Rusku! Pri prehliadke ich domu sa našla fotografia podnosu s ľudskou hlavou a ovocím datovaná až k 28. decembru 1999. Našli sa aj kusy mrazeného mäsa s nejasným pôvodom a ľudské časti zaliate v pohároch fyziologickým roztokom. V záznamoch krasnodarskej polície je zmienka asi až o 30 obetiach.

Krasnodar kanibalská rodina
Polícia tento ohavný prípad stále vyšetruje

Ešte hrozivejšie detaily odhaľujú ruské médiá. Tie tvrdia, že manželia si najmä pre vlastnú spotrebu vyrábali ľudské konzervované mäso, ale podávali ho aj službykonajúcim v blízkej vojenskej škole, kde pracovala Natalia ako zdravotná sestra. Celkovo vraj bolo nájdených až 19 vzoriek ľudskej kože, 7 balení častí tela a pozostatky ľudských tiel v pohároch v mrazáku a pivnici „Domu hrôzy“ v Krasnodare.

Manželský pár kanibalov v Rusku

Aktuálne 2. októbra 2017

Podľa stránky Moskovska Komsomolets sa zistilo, že poslednou obeťou manželov bola Elena Vashrusheva (35), ktorej pozostatky sa našli v zaváraninovom pohári. 35-ročný Baksheev je momentálne držaný v izolovanej cele, aby väzni nezbili. Údajne je nešťastný kvôli nútenému oddeleniu od svojej ženy. Viktor Belikov, aktivista pre ľudské práva, uviedol: „Je zrejmé, že veľmi miluje svoju ženu a stará sa o ňu.“ 42-ročná Baksheevova sa zas sťažovala, že bola zosmiešňovaná spoluväzenkyňami, ktoré si robili srandu či zjedla dostatok ľudského mäsa.

Zdroj: Time.com, Thesun.co.uk | Foto|Video: YouTube