A máme tu leto, prázdniny, čas dovoleniek a možno i nejaké tie letné lásky. Pozrite sa, akým znameniam bude v júli naklonená šťastena v srdcových záležitostiach.
[sociallocker]

BARAN

V prvej polovici mesiaca sa môžu nezadaní barani tešiť na pokoj a romantiku. Črtá sa aj skvelá možnosť zoznámenia sa s novými ľuďmi. Ktovie, možno je medzi nimi aj niekto, pri kom vaše srdce podskočí.

Zadaní budú musieť vyriešiť najrôznejšie menšie problémy či už starosti s deťmi alebo v rodine. Partnerské konflikty by nemali ovplyvniť začiatok prázdnin, skôr by tam mohli byť konflikty zo strany širšej rodiny. Tí, ktorí vás dobre poznajú vedia, že v takýchto situáciách by vás mali nechať radšej na pokoji.

BÝK

Býci to budú mať v júli  trošku stresujúcejšie. I keď ste od prírody pracovití a máte radi vo všetkom poriadok, aspoň na dovolenke to skúste hodiť za hlavu. V opačnom prípade by ste sa mohli dostať do konfliktu s vašimi najbližšími. A to predsa nechcete. Júl je mesiacom pozitívnej energie a oddychu.

BLÍŽENCI

Ak ste nezadaní, tak práve júl je ten správny mesiac na novú lásku. Hviezdy vám budú dokonca aj priať. Nezaháľajte a majte oči otvorené, možno ten prvý/á je už niekde na blízku. Práve pôsobenie Venuše môže mať v júli obrovskú silu.

Zadaní blíženci prežijú so svojou polovičkou pohodový začiatok leta. Vychutnávajte si jeden druhého tak, ako na začiatku vašej zamilovanosti.

RAK

Júl nebude pre vás práve najšťastnejší. Nezadaní by sa nemali veľmi trápiť svojou samotou, aby sa nedostali do depresívnych stavov, ktoré im určite neprospejú práve v lete. Koncom mesiaca by ste však mohli stretnúť niekoho, pri kom by ste pocítili príjemné vnútorné pocity.

Zadaní začnú viac premýšľať o svojom vzťahu, kam ho posunúť, čo zmeniť, ako vrátiť pocit šťastia a zamilovanosti. Vychutnajte si leto a upevnite váš vzťah ešte viac, určite sa to oplatí.

horoskop

LEV

Tak ako rak, ani lev to v júli nebude mať v oblasti lásky ružové. V rodine sa môžu vyskytnúť rôzne menšie konflikty a spory, o ktorých ste boli presvedčení, že už boli dávno vyriešené. Nezadaní by mohli prežiť aspoň nespútané letné dobrodružstvo, ktoré by vo vás zanechalo príjemné pocity.

PANNA

Nezadaní by sa mohli tešiť z novej známosti. Ak však z toho veľká láska nebude, rozhodne nie je na zahodenie aspoň flirt, ktorý by toto leto oživil o príjemné pocity. Určite ale spoznáte nové osoby a získate tak kamarátov, s ktorými sa budete i naďalej stretávať.

Zadaní by nemali prepadnúť depresiám. Miesto toho si s vaším partnerom poriadne vychutnajte leto a obohaťte ho o nové zážitky.

VÁHY

Zadaných budú naplno zamestnávať deti. Nechajte im trochu voľnosti a miesto toho, že ich budete neustále kvôli niečomu napomínať, vychutnajte si aj vy dosýta letné obdobie. Nezadaných výrazné zmeny nečakajú a tak si naplno užite slnečné, teplé dni.

ŠKORPIÓN

Škorpiónom sú v tomto období hviezdy naklonené a v oblasti vzťahov im všetko vychádza. S partnerom vám to vynikajúce klape a o všetkom sa dokážete výborne porozprávať. Leto je preto ideálnych obdobím váš vzťah ešte viac utužiť.

Nezadaní by mali otvoriť oči a nehľadať niekoho dokonalého. Možno o tom ani neviete, ale vo vašom okolí je osoba, ktorá by za to určite stála.

STRELEC

Júl bude pre vás charakteristický rodinnou pohodou. Vychutnajte si ju ale pozor, aby ste sa nedostali do menších sporov, ktoré môžu naštrbiť krehké vzťahy medzi niektorými najbližšími. V oblasti lásky sa však veľké zmeny nechystajú.

love

KOZOROŽEC

Ak ste slobodní, tak v júli by sa to mohlo zmeniť a opäť okúsite pocity tej pravej zamilovanosti. Musíte však počítať aj s tým, že to nemusí vyjsť presne podľa vašich predstáv a na rad príde sklamanie. Letné lásky majú určite svoje čaro, ale nezvyknú byť pridlhé.

Zadaní Kozorožci prežijú so svojou polovičkou pohodový začiatok leta a tak si rozhodne naplánujte čo najviac spoločných aktivít.

VODNÁR

V poslednom období ste sa dosť venovali deťom a akosi ste pozabudli na svoje polovičky. Napravte to a skúste si s vašou láskou urobiť program len vo dvojici, určite to vášmu vzťahu veľmi pomôže. V druhej polovici júla si oddýchnite, vaša myseľ i telo to skutočne potrebujú.

RYBY

Júl sa bude niesť v znamení urovnávania rodinných sporov. Keďže ale niekedy rýchlejšie rozprávate ako myslíte, dôkladne zvážte, čo poviete. V polovici mesiaca počúvajte svoje srdce, možno sa okolo vás bude diať niečo, čo by mohlo výrazne zmeniť váš osud.

Zdroj: alfemminile.com | Foto: pixabay.com, depositphotos.com[/sociallocker]