HOROSKOP na rok 2021: Prichádzajú veľké zmeny a lepšie časy!

Dátum:

Rok 2020 sa niesol v duchu pandémie koronavírusu, ktorá zasiahla tisícky slovenských rodín. Mnohí z nich dúfajú, že rok 2021 bude o čosi radostnejší. Čo nás teda čaká a neminie v novom roku? Poznáme odpoveď!

 

BARAN

Ľudia v znamení barana už v roku 2020 začali chápať, že veci sa musia zmeniť. V roku 2021 by tak mali zmeniť základy, podľa ktorých žijú svoj život, keďže sú veľmi neisté a môžu sa ľahko zrútiť. Ďalšie rozhodnutia ich posunú vpred a konečne skutočne zistia, čo si prajú. Môžu sa im postupne plniť sny, no je nutné, aby neustále prekonávali seba samých.

BÝK

V roku 2021 čaká býkov kopec práce, ktorá by ich však mala baviť viac ako kedykoľvek predtým. Konečne pochopia, že je dôležité myslieť na rovnováhu medzi prácou a odpočinkom. Počas tohto roka si tak užijú dovolenku, na ktorú budú dlhé roky spomínať. Po boku budú mať totiž milovaného človeka, s ktorým čo to preskákali.

BLÍŽENCI

Blíženci si budú viac ako kedykoľvek predtým istí svojimi životnými hodnotami, ktoré sú spojené s láskou a spokojnosťou. Budú chcieť, aby to tak zostalo navždy. V práci sa môžu tešiť na nové výzvy, a zároveň musia byť ohľaduplnejší voči svojím kolegom, ktorí ich majú skutočne radi. Ľudia v znamení blíženca by mali viac času tráviť v prírode, kde si prečistia hlavu.

RAK

Raky by si v tomto roku mali dávať pozor na správy z práce, na ktoré môžu reagovať prehnane, pričom to rýchlo oľutujú. Hrozí im výpoveď práve vo chvíli, keď budú najviac kreatívni. Rok 2021 sa tak v prípade tohto znamenia nesie v duchu trpezlivosti a zdržanlivosti.

LEV

Levom dopraje rok 2021 konečne pocit istoty v oblasti lásky, po ktorom tak dlho túžili. Konečne by sa tak mali zbaviť domnienky, že prídu o milovaného človeka. Je čas užívať si jeho prítomnosť a zabudnúť na strach. V pracovnej oblasti dôjde k zmene. Aj keď zo začiatku sa bude zdať, že idú z blata do kaluže, napokon to bude správna voľba.

PANNA

Rok 2021 im prinesie odpočinok od starostí, ktoré museli riešiť dlhé mesiace. Osud je tentokrát naklonený, pričom si budú môcť konečne vydýchnuť. Je čas zdvihnúť hlavu hore a s nadšením vstúpiť do nového roka, keďže panny sa budú tešiť z oživenia v dlhoročnom vzťahu a tie nezadané si nájdu partnera, ktorý spĺňa ich požiadavky.

VÁHY

Ľudia v znamení váh sa môžu tešiť na nový element v ich životoch, ktorý ich zbaví vážnych problémov. Splní sa im tak prianie, po ktorom potichu túžili. Netreba však zabúdať na pokoru, ktorá ich dostane omnoho ďalej, ako si mysleli. Buďte vďační priateľom a rodine, pričom by ste sa mali viac zaujímať aj o ich životy.

ŠKORPIÓN

V roku 2021 príde k momentu, ktorý im zmení život od základov. Konečne prestanú byť závislí na niečom, čo je už nefunkčné a nemá zmysel. Pôjde o pozitívnu zmenu, ktorá bude napokon prospešná. V prípade pracovnej stránky je možné, že sa ich kolega bude snažiť podviesť alebo ich ponížiť pred šéfom.

STRELEC

V roku 2021 sa im budú ľahšie prekonávať prekážky, ktoré im prídu do cesty. Zdolaním problémov sa im tak otvoria nové cesty, ktoré môžu využiť. Čoskoro sa môžu tešiť na finančné prilepšenie alebo darček, po ktorom tajne túžili. Strelci by tiež mali tráviť rozhodne viac času s priateľmi, nie je to premárnený čas.

KOZOROŽEC

Stačilo myšlienok, ktoré vás neustále vracali do minulosti. Prídu nové udalosti, ktoré kozorožcom úplne zmenia optiku. Dieťa v rodine či nový vzťah. Čakanie na zásadné momenty im tak konečne dopomôže nájsť pokoj, ktorý tak dlho hľadali. Priateľstvá tohto znamenia sa budú postupne prehlbovať a existuje šanca, že z dobrého kamarátstva môže vzniknúť vzťah.

VODNÁR

Vodnári sa budú tento rok musieť rozhodnúť vo vážnych veciach v oblasti rodiny a práce. Je dôležité, aby si starostlivo zvážili všetky informácie a nesnažili sa unáhliť. Aj keď to bude ťažké, napokon dôjde k úľave a dobrému pocitu. Netreba sa obávať o peniaze, budú mať aj na zbytočné rozhadzovanie.

RYBY

Ľudia v znamení rýb sa budú posúvať v určitých úrovniach života. Otvoria sa nové dvere, no je dôležité zbaviť sa komplikácii v podobe strachu a neistoty. V tomto prípade platí, že risk je zisk. Je však dôležité nezabúdať na svoje milostné vzťahy, keďže teraz majú možnosť začať nové partnerstvo alebo posunúť už existujúci vzťah na novú úroveň. Vďaka finančnému prilepšeniu si dokonca môžu vyhodiť z kopýtka.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: horoskop-tarot.sk  |  Foto: Pixabay

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...