Rok 2021 pokračoval v duchu pandémie koronavírusu, pričom pre mnohých nebol jednoduchý. Mnohé rodiny pocítili silu ochorenia COVID-19 alebo prísne opatrenia. Väčšina z nich tak dúfa, že rok 2022 bude o čosi radostnejší. Čo nás teda čaká a neminie v novom roku? Poznáme odpoveď!

 

BARAN

Ľudí v znamení barana čaká rok plný prekvapení, ktoré narušia ich veľké plány. Aj napriek tomu, že rok 2021 priniesol nejaké starosti, v januári 2022 sa mnohé z problémov vyriešia. Môžu očakávať nejednu výzvu, pričom väčšinu z nich s hrdosťou zvládnu. Pre tých, ktorí sú ochotní riskovať, sa môže do cesty zapliesť snaha získať veľkú sumu peňazí. Ľahko získané peniaze však môžu aj rýchlo odísť. Zamyslite sa nad svojimi nákladmi a zabudnite na luxus.

BÝK

Práve rok 2022 bude definovať, ako bude vyzerať ich budúcnosť. Bude však nutné sústrediť sa na niekoľko dôležitých priorít a ostatným nevenovať toľkú energiu. Je zároveň zásadné si každú pracovnú ponuku poriadne premyslieť a zvážiť jej plusy i mínusy. Buďte pripravení na intrigy medzi kolegami, keďže sa stanete objektom mnohých klebiet. Ľudia narodení v znamení Býka nebudú nadšení zo všetkých zmien, no neskôr ich privítajú.

BLÍŽENCI

Pripravte sa na rok plný úspechov a následných rýchlych pádov. Určite vás však potešíme informáciou, že najťažšie mesiace budú na začiatku roka, konkrétne od januára do apríla. Ak to nevzdáte a zotrváte, čaká vás omnoho viac zábavy a relaxu. Pozor na vzťahy v rodine či partnerský vzťah, dávajte milovaným ľuďom častejšie najavo, ako veľmi sú pre vás dôležití. Potešte ich výletom či len dobrým koláčom. Aj keď to neradi počujete, prišiel čas na pravidelný pohyb, keďže sa začínajú ozývať bolesti chrbta z častého leňošenia.

RAK

Raci budú mať nasledujúci rok plný zmien, ktoré v nich vyvolajú zmätok. Začiatok roka bude stereotypný a nestane sa nič šokujúce. Práve v týchto mesiacoch musíte myslieť na to, aby ste ich úplne nepremárnili. Druhá časť roka sa bude niesť v duchu radostných udalostí a lepšej pracovnej ponuky. Nezaspite na vavrínoch a určite prijmite novú príležitosť. Koniec roka bude pre rakov náročný, keďže sa objaví niekoľko vážnych problémov. Nezabúdajte, že sa vždy nájde riešenie a nerobte unáhlené uzávery.

LEV

Začiatok roka 2022 bude úspešný, keďže sa levom rozbehne práca a vyrieši sa niekoľko vecí aj v súkromnom živote. Potom sa však vašou prioritou stane váš vzťah, keďže začne mať úplne inú dynamiku. Bude práve na vás, či budete v partnerstve pokračovať alebo pôjdete vlastnou cestou. Akúkoľvek možnosť si zvolíte, bude to správne rozhodnutie, neľutujte ho! Dávajte si pozor na svoj zdravotný stav. Už dlho uvažujete nad návštevou lekára, neodkladajte to!

PANNA

Pre rok 2022 ste si vytýčili niekoľko veľkých cieľov a dokonca dostanete aj množstvo šancí, ktoré by ste mali využiť. Vyberajte však s rozumom a myslite na svoju budúcnosť. Nenechajte sa oklamať a nerobte unáhlené kroky, ktoré by vám napokon ešte uškodili. Pokojne požiadajte o rozmyslenie a stojte si za svojimi požiadavkami. Aj keď v práci sa vám bude dariť, vo vzťahu to bude katastrofa. Netrápte sa a uvedomte si, že svojho partnera nemôžete zmeniť. Buď ho milujete takého, aký je alebo príde rozchod.

VÁHY

Ľudia v znamení Váhy budú mať zaujímavý rok. Čaká ich niekoľko ťažkých výziev, no šťastie bude na ich strane a všetky zvládnu. Stanú sa silnejšími, no musia byť opatrní pri dôležitých rozhodnutiach, ktoré sa týkajú bývania. Budú sa musieť rozhodnúť medzi rekonštrukciou ich domova alebo definitívnym odsťahovaním sa do iného kraja. Dlho vás trápia zdravotné problémy, ktoré sa budú zhoršovať. Neváhajte a navštívte lekára. Nebojujte s užívaním liekov, pomôžu vám.

ŠKORPIÓN

V roku 2022 sa stane množstvo udalostí, ktoré zmenia škorpiónom život od základov. Nie je nutné mať obavy, keďže pôjde hlavne o radostné zážitky. Počas každého mesiaca by sa malo objaviť milé prekvapenie, ktoré vám dopomôže zabudnúť na vaše starosti. Napokon si poradíte aj s nimi a už vás v spánku nebudú toľko strašiť. Vo vzťahu to budete mať náročné, keďže neviete, čo presne od partnera očakávate. Ujasnite si svoje priority!

STRELEC

V roku 2022 budú úspechy i neúspechy prekvapujúco vyrovnané. Strelci boli zvyknutí na radostné udalosti, ktoré im v budúcnosti pomohli, no tentokrát to nepôjde až tak ľahko. Mnohé skúsenosti však získajú práve zakopnutiami a neskôr zvládnu prichádzajúce problémy s prehľadom. Je dôležité, aby sa nenechali vyprovokovať a nerobili rozhodnutia pod tlakom. Vo vzťahu trošku povoľte uzdu a dajte svojmu partnerovi väčšiu slobodu, odmení sa vám romantickými gestami a dovolenkou.

KOZOROŽEC

Ľudia v znamení Kozoržca budú mať úspešný rok, keďže im šťastie pôjde v ústrety. Musia sa tak pripraviť na závisť zo strany kolegov i priateľov. Je nutné očakávať podraz, ktorý ich môže poriade zabolieť po finančnej stránke. Bude sa im však dariť vo všetkom, na čo siahnu. Niečo získajú vlastným úsilím, no s inými vecami im pomôže osud. Je však nutné si uvedomiť, že vďačnosť a pokora sú v živote mimoriadne dôležité. Môže sa im to v budúcnosti vypomstiť.

VODNÁR

Začiatok roka bude náročný, no všetko sa obráti v máji, kedy Vodnári získajú veľa dobrej energie. Mali by to využiť pri veľkých rozhodnutiach, a taktiež si môžu naplánovať najdôležitejšie udalosti roka. Najlepšie obdobie by nemali premárniť a využiť svoje vysoké nasadenie. Nemôžu však dovoliť, aby ich ovplyvnili intrigy zo strany kolegov a priateľov. Najlepšou cestou je ignorácia a sústredenie sa na vlastnú cestu. Pozor na zdravotný stav, ktorý môže haprovať. Odporúčaná je rozhodne preventívna prehliadka.

RYBY

Nebudeme vám klamať, nebude to ľahký rok. Zdravie nebude poslúchať a bude nutná okamžitá diagnóza i liečba. Dobrou správou však je, že máte všetko vo vlastných rukách. Vďaka tomu môžete zvrátiť prichádzajúce problémy a konflikt v rodine. V niektorých momentoch sa môžete stať mediátormi medzi dvoma stranami. Následne príde radosť aj úľava. Budete ocenení, no budete sa cítiť previnilo, že si to nezaslúžite. Je nutné si uvedomiť, že vaše činy sú hodné uznania.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: diva.aktuality.sk  |  Foto: Pixabay