Uplynulé dni otriasla Slovenskom tragická nehoda, pri ktorej vyhasli nevinné životy. Zrážka osobného automobilu s davom ľudí čakajúcich na zástavke MHD sa dotkla aj známej influencerky Jany Hrmovej. Tá sa za slová smútku stala terčom nechutnej kritiky.

Jana Hrmová sa ako jedna z mnohých známych ľudí vyjadrila k nešťastnej udalosti zo Zochovej ulice v Bratislave. „Toto je vážne hrozné. Verím tomu, že sa to dotklo veľmi veľa ľudí, o to viac nás, ktorí bežne chodíme okolo tohto miesta,” nevinne uviedla k fotografii, na ktorej môžeme vidieť záchranárske vozidlá, pričom ani len netušila, aké pobúrenie druhá časť vety spôsobí.

„Prepáč, Janka, ale o čo viac sa to dotklo teba ako rodín, ktoré prišli o svojich blízkych?” osočila bývalú farmárku jedna zo sledujúcich. Na ostrú správu Hrmová okamžite reagovala. „Ach, Bože. Už nemám slov na niektoré directy (pozn.red. súkromné správy),” ohradila sa.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Po sérii ďalších správ sa Jana rozhodla svoje vyjadrenie k tragickej udalosti doplniť o vysvetlenie. „Treba viac trénovať čítanie s porozumením. Ja nie som zodpovedná za to, že niekto nevie normálne pochopiť veci. Ja verím tomu, že tu mám inteligentných ľudí a nemusím tu všetko rozpisovať na 10 riadkov, ako som čo myslela,” uzavrela danú tému s pobúrením.

Zdroj/Foto: Instagram/janahrmi