Hromadná samovražda rodiny: Spoločne skočili zo 7. poschodia!

Dátum:

Je to iba pár hodín, čo došlo k obrovskej tragédii, pri ktorej zomreli štyri osoby a ďalší človek momentálne bojuje v nemocnici o život. Je zarážajúce, že išlo o rodinných príslušníkov, ktorí sa zrejme rozhodli pre hromadnú samovraždu. Detaily prípadu sú naozaj desivé!

Vo štvrtok (24. marca) boli v skorých ranných hodinách nájdené telá pod bytovým domom vo švajčiarskom meste Montreux. Bližšie vyšetrovanie ukázalo, že ide o 5-člennú rodinu žijúcu v uvedenom paneláku na 7. poschodí, pričom skočili zo svojho balkóna v nočných hodinách.

Rodina sa skladala z otca (†40), mamy a jej sestry- dvojičky (†41), dcérky (†8). Nešťastie mal prežiť iba 15-ročný chlapec, ktorý bol prevezený do nemocnice s ťažkými zraneniami a momentálne sa nachádza v kritickom stave. Polícia na mieste činu postavila biele stany a v byte i na balkóne rodiny boli na dlhé hodiny privolaní forenzní vyšetrovatelia.

Podľa dostupných informácií malo ísť o rodinu francúzskeho pôvodu. Podľa suseda Claudea Rouillera nebolo z bytu počuť žiadne zvuky a príslušníci celej rodiny sa správali úplne normálne. Dôvod, prečo sa spoločne rozhodli skočiť zo 7. poschodia, je predmetom vyšetrovania.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: blick.ch  |  Foto: YT/euronews (deutsch)

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...

Slovenská športová legenda KONČÍ: Emotívna rozlúčka plná sĺz!

Slovenský futbal sa v sobotu niesol v znamení lúčenia,...

TRAGÉDIA v Modre: O život prišiel mladý muž († 28)!

K veľkej tragédii došlo v sobotu v popoludňajších hodinách...

Založí si rodinu? Bezdeda priznal smelé plány s 22-ročnou priateľkou!

Nestarnúci spevák Tomáš Bezdeda už roky priznával, že túži...