Je to iba pár hodín, čo došlo k obrovskej tragédii, pri ktorej zomreli štyri osoby a ďalší človek momentálne bojuje v nemocnici o život. Je zarážajúce, že išlo o rodinných príslušníkov, ktorí sa zrejme rozhodli pre hromadnú samovraždu. Detaily prípadu sú naozaj desivé!

Vo štvrtok (24. marca) boli v skorých ranných hodinách nájdené telá pod bytovým domom vo švajčiarskom meste Montreux. Bližšie vyšetrovanie ukázalo, že ide o 5-člennú rodinu žijúcu v uvedenom paneláku na 7. poschodí, pričom skočili zo svojho balkóna v nočných hodinách.

Rodina sa skladala z otca (†40), mamy a jej sestry- dvojičky (†41), dcérky (†8). Nešťastie mal prežiť iba 15-ročný chlapec, ktorý bol prevezený do nemocnice s ťažkými zraneniami a momentálne sa nachádza v kritickom stave. Polícia na mieste činu postavila biele stany a v byte i na balkóne rodiny boli na dlhé hodiny privolaní forenzní vyšetrovatelia.

Podľa dostupných informácií malo ísť o rodinu francúzskeho pôvodu. Podľa suseda Claudea Rouillera nebolo z bytu počuť žiadne zvuky a príslušníci celej rodiny sa správali úplne normálne. Dôvod, prečo sa spoločne rozhodli skočiť zo 7. poschodia, je predmetom vyšetrovania.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: blick.ch  |  Foto: YT/euronews (deutsch)