Hororový incident sa udial v ruskom Budyonnovsku ešte v septembri 2018. Len 20-ročný medicínsky praktikant polial kyselinou sírovou tri dievčatá vo veku 14, 15 a 16 rokov. Z miesta okamžite ušiel.

V ruskom Budyonnovsku sa odohral ešte v septembri 2018 kyselinový útok priamo na ulici. Len 20-ročný medicínsky praktikant Shamil Chaparov vylial kyselinu sírovú na tíndežerku a o tri dni neskôr útok zopakoval aj s ďalšími dvomi mladučkými dievčatami.

Obete nechal v panike a obrovských bolestiach, pričom z miesta činu okamžite ušiel s maskou na tvári. Strašné svedectvo podala očitá svedkyňa Svetlana: „Videli sme, ako dievčaťu začalo spaľovať pokožku na ramene. Okamžite sme zavolali sanitku.“ Natalia sa pridáva: „Jej ľavá časť bola hnedá. Kričala v agónií,“ dodala podľa DailyMail.

Tri tínedžerky skončili v nemocnici s popáleninami na rôznych častiach tela, vrátane tváre: „Nemohli sme sa na ňu pozerať, plakali sme s ňou. Najprv prišla sanitka, potom jej mama. Keď uvidela, čo urobili jej dieťaťu, aj ona potrebovala zdravotnícku pomoc,“ dodáva svedkyňa.

Dievčatá budú potrebovať plastické operácie, ktoré zmiernia strašidelné následky útoku. Polícia napokon po analýze 2 000 mužských vzoriek DNA identifikovala a zatkla mladého muža, ktorému teraz hrozí 5 rokov vo väzení. Spolužiačka ho pritom opísala ako tichého a vyrovnaného študenta, ktorý nikdy nebol agresívny.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk │ Foto: YouTube/Anna Ledovskikh, Twitter, Pexels