Hrôza! Futbalista ZABIL svojho synčeka (†5): Nikdy som ho neľúbil!

Dátum:

Futbalista sa koncom apríla priznal na polícii k spáchaniu ohavného činu. Svojho len 5-ročného synčeka pripravil o život a maličký poslednýkrát vydýchol v nemocnici. Slová otca ale trhajú srdce.

Turecký futbalista Cevher Toktaş bol 23. apríla v dome so svojím 5-ročným synčekom. Do nemocnice ho priviezol s podozrením na kašeľ a vysokú horúčku, čo sú symptómy COVID-19. Chlapček začal mať v nemocnici aj problémy s dýchaním a v ten istý deň napokon na Jednotke intenzívnej starostlivosti o dve hodiny neskôr poslednýkrát vydýchol.

Prípad je ale podľa informácií DailySabah oveľa desivejší. Úrady nepotvrdili smrť v dôsledku koronavírusu a otec sa o 11 dní prišiel z vlastnej iniciatívy priznať na policajnú stanicu k spáchaniu ohavného zločinu. Podľa vlastných slov dusil synčeka vankúšom, keď boli doma sami. „Tlačil som vankúš na synovi, ktorý ležal na chrbte 15 minút. Môj syn po celý čas so mnou zápasil. Keď sa prestal hýbať, zdvihol som vankúš. Kričal som na doktorov, aby mi pomohli, tak som chcel od seba odvrátiť podozrenie,“ uviedol policajtom.

Ako dôvod, pre ktorý chcel zabiť vlastné dieťa, priznal, že ho jednoducho nikdy neľúbil. „Nikdy som neľúbil svojho mladšieho syna. Neviem, prečo som ho neľúbil. Jediný dôvod, pre ktorý som ho zabil je, že som ho nemal rád. Nemám žiadne mentálne problémy,“ dodal. Po priznaní bol okamžite zadržaný a uväznený za vraždu príbuzného, pričom za mrežami môže stráviť celý zvyšok života. Telíčko chlapca bude podrobené pitve. Odpočívaj v pokoji.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailysabah.com │ Foto: Twitter, YouTube/A Haber

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Herečka obvinila ex z obťažovania syna: Teraz je v náručí tohto muža!

V druhej polovici apríla otriasol Slovenskom škandál, keď herečka...

A bude svadba! Víťazi Love Islandu sa zasnúbili, Laura ukázala prsteň!

Je tomu len zopár mesiacov, čo TV Markíza nasadila...

Dibáková sa neudržala v priamom prenose: Odkaz pre Igora Matoviča!

Igor Matovič pred pár dňami vyrukoval na koaličnej rade...

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...